Autor Wątek: szyberdach x300  (Przeczytany 1604 razy)

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
szyberdach x300
« dnia: Wrzesień 04, 2014, 19:45:49 pm »
koledzy co poszło nie tak ???
szyber dach chodził jak marzenie i mam nadzieje że po waszej pomocy będzie tak dalej.....
wypiąłem kostkę z pozycjonera (tego czegoś co pozycjonuje szyberdach) tą szerszą i przekręciłem zapłon, kostkę wsunąłem na miejsce a szyber dach już się nie odezwał (umarł) objaw jest taki jak by nie było prądu. Bezpiecznik sprawdziłem i jest ok. może coś z przekaźnikiem, gdzie go mogę znaleźć  ?. jakieś sugestie ??????????? . Chciałem sobie podpiąć radio do czegoś co chodzi mi na pierwszym stopniu stacyjki a popsułem sobie szyber dach  :( :( :( pomocy !!!!!!!!1

tomek1212

  • Gość
Odp: szyberdach x300
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2014, 21:26:56 pm »
Widzę że szukasz wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Wszystkie potrzebne prądy do radia znajdziesz we wiązce do radia, po co dobierałeś się do szyberdachu ? Nie musisz nic tam mostkować, wystarczy że przywrócisz instalacje do oryginału, dojdziesz po kolorach kabli jak ma być.

Co do szyberdachu to w jakiej pozycji umarł ? Jest zamknięty ?

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: szyberdach x300
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2014, 21:44:42 pm »
był uchylony do góry, domknąłem go śrubokrętem

koledzy nie macie żadnych pomysłów ? zlot się zbliża a u mnie szyber dach nie działa  >:( gdzie ten przekaźnik ?

uuuuf , po problemi  ;D ;D ;D nie łączył jeden kabelek w kostce. Szyber dach śmiga jak nowy  :-yipee :-yipee
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2014, 03:12:56 am wysłana przez Choina »