Dział Techniczny > XJ Seria I do III (1968-92)
wycena auta przez ubezpieczyciela
(1/1)
Angus73:
Witajcie, miałem niestety ostatnio przykrą sytuację. Pewien gość walną w tył mojego Kota i będę naprawiał go z jego OC. Uszkodzenia nie są jakieś znaczne, ale są. Czy ktoś miał z Was doświadczenia z wyceną auta przez ubezpieczyciela? Zastanwiam się, jak ubezpieczyciele podchodzą do wyceny takich aut jak nasze, czyli lata 80te. W moim przypadku chodzi o SIII 4.2 z 84r. Ciekaw jestem Waszych opinii i doświadczeń w takich sytuacjach. Pozdrawiam.
pablo21:
Polecam Ci rozliczenie bezgotówkowe najlepiej w ASO.. bo inaczej możesz się zdziwić niestety na niekorzyść co do wyceny samochodu przez ubezpieczyciela :-W
Error:
Cześć,
Z czystej ciekawości chciałem zapytać jak wyglądała wycena przez ubezpieczyciela? czy opłacałoby się samemu naprawiać auto ?
Nawigacja
Idź do wersji pełnej