Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF 2,2 D - opinie

<< < (2/3) > >>

rmazurek:
Wcale nie jest ich tak malo- zalezy czego szukasz i jaki masz budzet.

 Ja jak szkalem swojego to na peczki bylo. Tyle ze ja mialem specyficzne wymogi ktore juz na wstepie usunely wiekszosc poliftow na ktore mnie bylo stac jak rowniez sporo przedliftow(chcialem xenony a wiele z nich ich nie posiada).

Jesli chodzi o polifty to chcialem v6d i w miare sensowne wyposazenie a niestety za kase ktora musialbym wydac kupilbym juz New XJ (ktory swoja droga bedzie moim nastepnym Kotem).

Jesli chodzi o silnik sdv4 - ciezko powiedziec o awaryjnosci bo to w miare swierza jednostka w JLR ale jechalem ostatnio evouqe z tym silnikiem w wersji 190km i niestety tak jak ktos pisal wczesniej - nie jedzie...a do tego brakowalo mi dzwieku v6- mimo ze diesel to jak kickdown zrzuca 2 biegi to tez fajnie mruczy.

Lampek:
Jeśli 3.0D to sprawdź na hamowni realną moc. Moja "eSka" zamiast 275 koni "wypluła" 238. Podobno norma, mieli kiedyś XJ, który z 275 koni zjechał na 202. Bez żadnej awarii.

Natomiast ładnie się kręcą. Miałem niedawno czipa, wrzuce na forum niedługo wykres.

Nie wiem jak z 2.2, ale sprawdź najlepiej przed zakupem. Będziesz miał argument do negocjacji ceny niepodważalny.

Pitbull:

--- Cytat: Lampek w Lipiec 11, 2014, 19:26:28 pm ---Jeśli 3.0D to sprawdź na hamowni realną moc. Moja "eSka" zamiast 275 koni "wypluła" 238. Podobno norma, mieli kiedyś XJ, który z 275 koni zjechał na 202. Bez żadnej awarii.

Natomiast ładnie się kręcą. Miałem niedawno czipa, wrzuce na forum niedługo wykres.

Nie wiem jak z 2.2, ale sprawdź najlepiej przed zakupem. Będziesz miał argument do negocjacji ceny niepodważalny.

--- Koniec cytatu ---
Aż sprawdzę :)

Lampek:

--- Cytat: Pitbull w Lipiec 11, 2014, 20:32:13 pm ---Aż sprawdzę :)

--- Koniec cytatu ---

Wrzuciłem już pełen "reportaż" z tuningu :) Na tym samym forum, wątek niżej. Dla potwierdzenia słów ;)

Pitbull:
Juz sie zapoznałem , dzięki . :-thank

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej