Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

drążek zmiany biegów na P parking

(1/2) > >>

barto480/daimler:
Panowie co sprawdzić bo to mnie troszeczkę stresuje:) parkuje samochód drążek na literkę P gasze silnik wsiadam ponownie probuje odpalić silnik samochód nie reaguje ,przerzucam wszystkie biegi jeszcze raz i znowu na parking nie reaguje przy starcie

Przesuwam drążek z literki P lekko w dół powiedzmy centymetr silnik odpala jest tam jakiś czujnik położenia drążka???


Daimler 4,0 90 r

Jaguar XJ6:
Tak jest taka mała krańcówka , jak jest cicho w samochodzie i przerzucasz na P , to słychać takie cichutkie cykniecie . Jesli krańcówka jest zużyta , to wtedy komputer nie może poprawnie rozpoznać położenia drążka i sa problemy z odpaleniem .

tomek1212:
Spróbuj palić na N, pewnie będzie za każdym razem, ale mimo wszystko i tak pasuje to naprawić. 

Hornet:
Cześć. Dzisiaj z tym walczyłem. U mnie do wyregulowania była linka. Jak rozbierzesz tunel z góry (tak jak do wyjęcia radia i konsoli klimy) to widać 2 nakrętki na lince od wybierają do skrzyni. Ja musiałem u siebie trochę poluzować.
Pozdr

barto480/daimler:
Super dzięki  powalczę z linkami mam nadzieje że i u mnie to pomoże ,a macie pomysł na kontrolke skrzyni biegów ,świeci się cały czas , skrzynia nie wchodzi w stan awaryjny ,włącza się sport ,zmienia biegi w miarę płynnie jak na jaguar:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej