Autor Wątek: zamek w drzwiach kierowcy - od czego zacząć ?  (Przeczytany 1417 razy)

Dziki_Wacek

  • Gość
zamek w drzwiach kierowcy - od czego zacząć ?
« dnia: Lipiec 24, 2014, 07:31:24 am »
prosze o pomoc.... oczywiscie byly takie wątki jak ten, lecz nic konkretnego nie znalazłem...
zamykając samochód z pilota, drzwi zamykają się i zaraz otwierają. Zeby zamknąc samochód musze najpierw wcisnąc "rygielek plastikowy" wewnatrz samochodu w drzwiach kierowcy nad klamka. I wtedy samochód jest zamknięty. Zeby otworzyć samochód musze wcisnąć przycisk otwierania na pilocie i przy pierwszym słyszalnym kliknięciu otwarzyć drzwi od  pasażera i wejsc do samochodu odblokować "plastikowy rygielek" nad  klamka i wtedy samochod otwarty. Tak samo jak samochod rusza, to słychac jak zamek automatycznie zamyka i zaraz otwiera auto. Wyglada na to że coś jest nie tak w zamku od strony kierowcy.....
podpowiedzcie jak mam się za to zabrac co mam z tym zrobić... jestem zielony w tym temacie.

Dziki_Wacek

  • Gość
Odp: zamek w drzwiach kierowcy - od czego zacząć ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2014, 07:46:56 am »
oj nie było chętnych żeby mi pomóc :( wiec sam musiałem zaryzykować i juz wiem co mu dolega :) musze zmienic zamek od kierowcy

Dziki_Wacek

  • Gość
Odp: zamek w drzwiach kierowcy - od czego zacząć ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:40:36 am »
zamek opanowany, wymieniony i dzialajacy jak nalezy :) jedynie co moge dodac dla ewentualnych posiadaczy zepsutych zamkow, nie jest to skomplikowana robota