Autor Wątek: Skrzynia basowa  (Przeczytany 2390 razy)

kubasdz1

  • Gość
Skrzynia basowa
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 23:55:14 pm »
Witajcie, posiadam JAGUARA X-type 2.5 V6 4x4, zastanawiam się nad wsadzeniem do niego skrzyni basowej, czy istnieje taka możliwość, gdyż nie znam się. Mam tam oryginalne radio i nie wiem czy jest możliwość podłączenia do niego wzmacniacza.


Pozdrawiam

właścicel jaguara

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Skrzynia basowa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2014, 00:34:30 am »
musiałbys sygnał wziąć z głośnika bo wyjscia normalnego nie ma - swiatłowody. No chyba  ze  bedziesz dokładał fabryczny subwoofer z zestawu premium audio. Ja  zmieniłem radio na  double  din i mam w bagażniku 12 calowy aktywny subwoofer.

Totenkopf

  • Gość
Odp: Skrzynia basowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2014, 18:38:50 pm »
Ok dzwiek z glosnika, a co ze sterowaniem z radia ktore odpala tube? Skad to podlaczyc? No i skad bys polecil wziasc zasilanie. Z gory dzieki i pozdro

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Skrzynia basowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2014, 23:46:16 pm »
Ja  bym podlączyl pod  jakikolwiek (+) który sie  pojawia  po przekreceniu kluczyka. Niestety to radio nawet nie  ma  opcji podawania  prądu do wysuwanej elektrycznie anteny , więc miernik w  dłon i do boju :)  Jesli chodzi o zasilanie,  to ja  uzyłem gniazda  zapalniczki - no ale  ja  mam gniazdo w  bagazniku bo to Estate. Generalnie  nawet jakbys  sie  podlączyl pod  oswietlenie  bagaznika  to powinno dac  rade - najwyzej wsadzisz mocniejszy bezpiecznik. (ja  tak zrobiłem w  poprzednim aucie - 406 coupe) Oswietlenie  jest sterowane  masą wiec  masz  tam stały plus. A masę złapiesz wszędzie w aucie - wkrec  srubke  w  blachę  i jest.