Autor Wątek: Nie równa praca silnika  (Przeczytany 3645 razy)

skorpion23

  • Gość
Nie równa praca silnika
« dnia: Marzec 11, 2009, 17:31:34 pm »
Jakoś troszkę nie równo pracuje mi silnik. Czuć delikatne drgania na wolnych obrotach  :( Może podpowiecie mi od czego zacząć sprawdzać???

Siara_nh

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2009, 20:53:50 pm »
Witam chcialbym się podpiąć do pytania,bo mi podobnie ostatnio kotek coś zaczął nierówno pracować na wolnych obrotach jak stoje np na światłach, a na dodatek zaczął mi coś więcej palić na gazie(na benzynie dopiero będe sprawdzał jak ze spalaniem) czy to może być wina pogody jaka teraz jest?że jest tyle wilgoci,gaz ostatnio na wszelki wypadek ustawiłem,filtr wymieniłem itp a tu spalanie nadal wysokie
pozdrawiam

Siara_nh

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2009, 00:25:53 am »
a co może mieć do tego układ chłodzenia??i co mam tam sprawdź prócz płynu:D który jest:) klima działa, no najchętniej bym się podpiął pod kompa tylko nie wiem ile sobie policzą za taką przyjemność w ASO

Siara_nh

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2009, 10:01:54 am »
no to będzie troche szukania, a może ktoś z naszego forum orientuje się gdzie jest taki warsztat w Krakowie?:)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2009, 19:49:44 pm »
kazdy normalne wypaszony warsztat powinno miec czytnik OBD, nawet w FEUVERT robia diagnoze,
tam za 70 zl. napewno jakis elektryk samochodowe posiada komputer i pomaga przy analyze.

Siara_nh

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2009, 22:33:07 pm »
a to jak kolega ma program to może by się podzielił ?:D:D

macho

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2009, 06:40:54 am »
Ja mam Worlda, chętnie się podzielę :-hehe

szpulek

  • Gość
Odp: Nie równa praca silnika
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2009, 09:14:11 am »
W sieci jest duzo interfejsow, moze _radzio cos polecisz (chyba juz kiedys o tym dyskutowalismy), to nie powinno byc drogie i sadze, ze wiekszosc moglaby sobie cos takiego sprawic... pzdr