Autor Wątek: Track not available  (Przeczytany 1402 razy)

Bokas

  • Gość
Track not available
« dnia: Kwiecień 17, 2014, 19:57:12 pm »
Jezdzilem swoim kotem I przejechalem z 15000km wszystko super, pary razy wyskoczył komunikat (Track not available) i pary razy odpalić i zgasić komunikat znika i prowadzenie super. Poźniej nie jeździłem kotem ale był odpalany czas od czasu. Srawdzali na kompie ale wtedy nie znalazły koniecznej przyczyny. Teraz znowu zaczelem jazdzic bo lubie to auto, i dziś wkurzyl ten komunikat 4 razy i w mieście, aź wstyd jechać kotem na trybie awarijnym do pirwszej zatoczki, wlanczać awarijne światła, pary razy odpalić-komunikat znika -kot pracuje idealnie, a po 500 m jazdy znowy ten sam komunikat i szybkość 10 km na godzinę. Proszę, o radę jak wie ktoś co lepiej zroboć i grzie szukać info

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Track not available
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2014, 09:11:38 am »
o ile się nie mylę to masz problem z systemem kontrolą trakcji, tez mi się zapalał ten komunikat ale po wymianie akumulatora na nowy już się nie pojawia, i opcja numer 2 to zimne luty w komputerze, często też sie ten komunikat zapala gdy jest wilgotno ( po myciu auta ) tak był u mnie.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.076
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Track not available
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2014, 12:37:17 pm »
Można do tego jeszcze dołożyć błędne działanie przepustnicy, które również powoduje nie działanie kontroli trakcji  :-V
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8