Autor Wątek: G.T.S serwis krakow Bartek Gitis prosze o opinie  (Przeczytany 5300 razy)

norton911

  • Gość
G.T.S serwis krakow Bartek Gitis prosze o opinie
« dnia: Maj 06, 2014, 12:38:54 pm »
prosze o opinie o serwisie

Offline DB_36

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • ..:: Jaguar XJ40 ::..
Odp: G.T.S serwis krakow Bartek Gitis prosze o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2014, 01:11:22 am »
Byłem tam rok temu, i mile ich nie wspominam... Zamki w drzwiach które mi naprawiali przestały działać na następny dzień, głośniki też naprawili mi tak że po tygodniu znów zaczęły grać tylko na dwa. Ponadto nie poradzili sobie z naprawą kontrolek, które mi się świeciły po zgaszeniu silnika (przebieg i podświetlenie zegarów). Dowiedziałem się też mi że silnik mi bierze dużo oleju, a w rzeczywistości okazało się że cieknie mi spod jednego wężyka olej, zauważyłem to gdy wszedłem u siebie w garażu pod kanał (oni tego o dziwo nie zauważyli, chociaż oglądali auto od spodu). Pomijam już to, że dywaniki w Jagu nadawały się do wyrzucenia, po tym jak mechanicy naświnili mi brudnymi butami w smarze, musiałem kupić nowe. Od tamtej pory omijam ich szerokim łukiem, żadni z nich spece jeżeli chodzi o Jaguary XJ40, amatorszczyzna.

vincent_hanna

  • Gość
Odp: G.T.S serwis krakow Bartek Gitis prosze o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2015, 19:30:21 pm »
Również mam duże zastrzeżenia po dwóch wizytach.
Przez jedno z zaniedbań (niedokręcona śruba na alternatorze) straciłem ładowanie w dalekiej trasie.