Autor Wątek: Rozbita szyba ,lusterko fotochromatyczne  (Przeczytany 2372 razy)

Offline all bundy

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Rozbita szyba ,lusterko fotochromatyczne
« dnia: Luty 14, 2014, 19:13:51 pm »
Właśnie rozbiłem szybę i muszę wymienić na nową .W mojej wersji jest podgrzewana szyba i lusterko zwykłe .Czy przy okazji wymiany szyby warto wstawić szybę z mocowaniem na lusterko fotochromatyczne.Czy  w podsufitce przy lampkach i sterowaniu szyberdachem jest juz przygotowana wtyczka do lusterka ?Czy jest jeszcze coś o czym warto wiedzić ?
Szyba Sekurit (z montażem) podgrzewana ze zwykłym lusterkiem 840 zł,szyba z zaciemnieniem i mocowaniem lusterka fotochromatycznego 880  :-help

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Rozbita szyba ,lusterko fotochromatyczne
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2014, 20:20:19 pm »
Coś za tanio.. ja płaciłem za szybę grzaną z automatem wycieraczek i lustrem foto ok 1700zł. Chyba że nie masz automatycznych wycieraczek. A jak już wymieniasz szybę a różnica w cenie żadna to weź droższą a lustro może kiedyś założysz a jak weźmiesz zwykłą to już na pewno nie założysz. Odnośnie wtyczek nie pomogę ale zapewne są wyprowadzone gniazda.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sier¶æ ;]

Offline all bundy

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Rozbita szyba ,lusterko fotochromatyczne
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2014, 20:39:56 pm »
Najdroższa jest szyba z czujnikami (zmierzchu i deszczu ) i kosztuje 970 zł.Podaję ceny z montażem oryginalnych szyb sekurit ,w serwisie Warszawskim szyba sekurit 1800 zł.

Offline all bundy

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Rozbita szyba ,lusterko fotochromatyczne
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2014, 21:55:49 pm »
Wytyczka  na 5 pinów do lusterka fotochromatycznego jest w oryginalnej wiązce elektrycznej schowana pomiędzy lampkami oświetlenia kabiny a osłoną przeciwsłoneczną,wystarczy zdjąc zaślepkę.Szyba wymieniona ,lusterko foto zamontowane i działa .Lusterko reaguje  rewelacyjnie .

P.S.Znalazłem jeszcze jedną wolną malutką wtyczkę na 4 piny ciekawe do czego ?