Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Nakrętki kół - problem

(1/2) > >>

Jakub32:
Zbliża się wiosna. Do swojego XJ40 posiadam aftermarketowe felgi Azev type A. Problem tkwi w nakrętkach. Czy zna ktoś oznaczenie gwintu. Dodam, że nakrętki od oryginalnych alu nie pasują bo Azevy mają stożek 60 stopni. Nakrętki od stalowych tez nie pasują bo są zbyt duże i klucz się nie zmieści. Wcześniej felgi jeździły w XJ40 więc musi być rozwiązanie. Dla skomplikowania problemu nakrętki nie mogą być zbyt wysokie bo dekielek jeszcze na to idzie. Zakupiłem już nowiutkie opony 16 cali, ale koła niestety czekają.

Jakub32:
Dzięki, myślę, ze problem już rozwiązany dziś będzie, a tak przy okazji Radzio1 to jesteśmy ziomalami.

Jakub32:
Jak się okazało zakup nakrętek nie był tak wielkim problemem jak się wcześniej wydawało. Nakrętki są calowe 1/2" i o dziwo na tyle krótkie, że dekielek bez problemu dało się założyć. A efekt końcowy taki:

kociorek:
Jag Piękny!!! :-ATylko te tragicznie nie pasujące felgi.... Audi bm-a ale nie Jag ! :oAle to na gust właściciela, nie mój. Cieszę się, że się może cieszyć. Pozdrawiam serdecznie. I bez urazy proszę!

Jakub32:
Szczerze mówiąc mi tez się średnio podoba, ale na ten sezon musi być, gdyż felg jakich poszukuję narazie nikt nie sprzedaje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej