Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

przełożenie pasów automatycznych z wersji USA do zwykłej

(1/3) > >>

Michal_sk8:
witam

zastanawia mnie czy da się przełożyć pasy automatyczne żeby wszystko działało normalnie, gdyby kupić części od wersji USA to czy są jakieś różnice konstrukcyjne czy wystarczy dołożyć ten tunel w którym pas się przesuwa

pytanie bardziej do posiadaczy wersji USA bo jest kilka osób tu na forum, jak to dokładnie wygląda ten mechanizm i czy on jest w tej właśnie takiej dokładce bo chyba konstrukcja auta jest taka sama   

Przemko:
witam sama konstrukcja auta jest taka sama a pasy automatyczne to wygoda wiem bo mam w swoim części do wersji usa można zaopatrzyć w szamotulach  pasy aut. mocowane są na dodatkowej szynie silnik z linka mocowany jest w slupku dodatkowe sa czujniki od zamkniecia i otwarcia pasow inne sa plastiki wykonczenia wnetrza dodatkowy jest pas mocowany do fotela

Michal_sk8:
Dzięki za odpowiedź, masz oryginalną wersję USA czy dokładałeś te pasy? z tego co piszesz to rozumiem że jeżeli znajdę dawcę USA to da rade to wszystko przerzucić żeby działało ? czy np jakieś przekaźniki są inne niż europejskie czy ten mechanizm jest sam w sobie i nie podłączasz go do elektroniki do auta?

To dodatkowe zapicie pryz fotelu od dolnej części pasa ,którą zapina się samodzielnie da się zamontować w fotelu europejskim? czy jest jakoś połączone z fotelem to?

Pytam bo naprawdę bardzo chciał bym mieć te pasy

Przemko:
WITAM WIESZ JA MIAŁEM TAK ZE MIAŁEM USZKODZONY PAS OD KIEROWCY BYŁA ZERWANA LINKA I JUZ MIAŁEM PRZEŁOŻONE NA PASY ZWYKŁE ALE UDAŁO MI SIĘ KUPIC PASY AUTOMAT. I WYMIENIŁEM USZKODZONY ELEMENT Z CZEGO WIEM TO WERSJE USA MAJA INNE KOSTKI ( NIE WSZYSTKIE WIADOMO) OD EU WIEM ZE RÓŻNIA SIE TEŻ FOTELE MAJA MNIEJSZE SIEDZISKA ZEBY ZMIESCIC PASY LEDZWIOWY I TEN CO IDZIE PO SZYNIE A CO DO ELEKTR. TO SA DODATKOWE PRZEWODY KTÓRE PODPINANY JEST  SILNIK PASÓW I NIE WIEM JAK BY WYGLĄDAŁA SPRAWA KONTROLKI NA DESCE CZY BY GASŁA JAK BYS ZMIENIŁ PASY NA AUT.
JA MAM ORYGINALNA WERSJĘ USA I W NUMERZE VIN JEST INFO CZY AUTO MA PASY AUTOMATYCZNE

Michal_sk8:
Dzięki za informację, a powiedz jeszcze ile kosztowały Cię takie pasy?
Szukałem ostatnio to był dawca USA ale już ktoś kupił pasy od niego,bo chyba ciężko to dostać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej