Autor Wątek: Programowanie nawiewu  (Przeczytany 1729 razy)

Offline wolung

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Szerokości
Programowanie nawiewu
« dnia: Sierpień 29, 2019, 00:38:29 am »
Ponieważ nie udało mi się rozwiązać problemu z klimatyzacją i sterowaniem wentylacją, zacząłem szukać elektryka, który się tym zajmie.

Mam już jednego, który może się tym zająć za tydzień lub za 2 tygodnie. Powiedział mi jednak, że może to być pierdoła w stylu nie skonfigurowanych klapek nawiewu.

Ponieważ mam tak od samego początku od zakupu, nie mogę takiej opcji wykluczyć.

Czy ktoś z was już miał z takim przypadkiem do czynienia? Czy można to zrobić z komputera za pomocą oprogramowania Delphi, czy może jednak potrzebny będzie SDD?
Jaguar XF 3.0 Diesiel (241 KM) Premium Luxury V6 Auto (2010)

Offline Kudlaty

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Programowanie nawiewu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2019, 10:45:33 am »
Hej
Miałem podobny przypadek że wloty raz się otwierał i już się nie zamykaly. Oddawalem do różnych elektryków trzymali auto po 2 tygodnia i lipa było gorzej niż przed bo klima przestał grzać tylko zimno. Po pierwsze sprawdź w ustawieniach jak masz ustawione (musi być na auto nie może być always open bo wtedy wloty będą zawsze otwarte) jak to nie pomoże (mi nie pomogło) oddałem w końcu do elektryka który miał serwisowke i zaprogramować od nowa panel kimatronika i to pomogło. Ale trzeba by sprawdzić czy silniczki od wlotow działają.

Offline wolung

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Szerokości
Odp: Programowanie nawiewu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2020, 05:00:53 am »
Zmieniam akumulator bo ten śmiga od nowości ponad 10 lat. Jak to nie pomoże to ASO.
Jaguar XF 3.0 Diesiel (241 KM) Premium Luxury V6 Auto (2010)