Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

felgi w S-Type - pomocy :)

<< < (2/5) > >>

kuba:
   Dziękuję Ci bardzo za ten rozstaw kół. Problem polega na tym, że takie felgi mam zamontowane, a moi mechanicy twierdzą że powinno być 5x110... nic już z tego nie rozumiem...

zyrcia:
Bicie na kierownicy może być również spowodowane tym, że koła są źle wyważone.
Odnośnie twoich mechaników - może nie znają oni szczegółów związanych z jaguarem i mówią ci pewne ogólniki, nie konieczne pasujące do esa (oczywiscie nie znam szczegółów). Porponowałabym dowiedzieć się tego w jakimś serwisie specjalizującycm się w jagach.

tibi:
"moi mechanicy twierdzą że powinno być 5x110" = jak masz takych mechanikow, to ich wiszli szibko do ... i zamienaj warsztat!  :-\
Inaczej w tvojim problemie nepomogom taci mechanici!!!

P.S. sorry za moj polsky, nie jestem Polakiem

Robson:
Tibi jest ok. :-V
Jak na obcokrajowca to sobie znakomicie radzisz :-V :-R

kuba:
   Tibi jest ok, a juz z cala pewnoscia sens wypowiedzi rozumiem:) Panowie, dziekuje bardzo za pomoc i przepraszam ze zadreczam swoimi problemami. Troche mi glupie ze sie dolaczylem i juz wszystkich mecze, ale moze mi to jakos wybaczycie:) Odnosnie wywazenia, felgi sa wywazone. Jedyne co mi w tej chwili przychodzi do glowy to zrobienie geometri zawieszenia (sprawdzenie) i coz... chyba trzeba bedzie dokladnie przyjzec sie felgom. Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc:)
 :-tylko

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej