Autor Wątek: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?  (Przeczytany 7292 razy)

GrzesiekWroc

  • Gość
Odp: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 08, 2014, 18:51:28 pm »
Racja , wszystkie świecidełka robią wiochę, ale ta duża nawigacja o ile to nie ozdoba, dość mocno odświeżyłaby wnętrze x308, ten oryginalny wyświetlacz jak z kalkulatora już zalatuje jednak starocią, choć z zewnątrz linia jest nadal nowoczesna i stylowa.

lysyyy

  • Gość
Odp: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:11:00 pm »
Jeśli dokłada się nowe, dodatkowe elementy chromowane to różniłyby się one od tych kilkunastoletnich. Stąd zapewne zabieg wymiany...

GrzesiekWroc

  • Gość
Odp: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:07:22 am »
A Daimler , powinien mieć emblemat pod tylnym nawiewem? bo widzę
tutaj:   http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,24151.0.html
i tutaj:  http://otomoto.pl/jaguar-daimler-v-8-4000i-288ps-C16034517.html
że jest taki jak na słupku B , nie wiem czy to inwencja twórcza właścicieli czy tak miało być , u mnie nie ma i nie ma też śladu żeby kiedykolwiek tam był. Z tego co widzę po zdjęciach to większość daimlerów nie ma tam emblematu. Kolejna rzecz to D na grillu czy to prawda , że w V8 było srebrne, a w SV8 złote?

michu

  • Gość
Odp: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:28:11 am »
Ale porażka, a taki byłem zafascynowany "rzadką wersją". Jak wspomniałem wcześniej - pół roku temu był wystawiony na sprzedaż i już miałem po niego jechać, ale się natychmiast sprzedał - wtedy nie było mowy o jakichkolwiek przeróbkach, ani remoncie silnika (o ile to ten sam egzemplarz).
Z bieżącego opisu (wymiana tapicerki, remont kapitalny) bardziej można by wnioskować, że to amerykański topielec z ubiegłorocznej powodzi, bo kto robi remont silnika po 100.000 km?
Dla kolegi GrzesiekWroc:
u mnie w S8 jest zwykła srebrna literka.

Jagxjrblack

  • Gość
Odp: x308 dodatkowe unikatowe wyposażenie ?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 11, 2014, 01:37:01 am »
Mi się podoba radio, nawet nieźle wygląda i myślę że jest bardziej zaawansowane niż w standardzie.


Mam u siebie podobnie. Poprzedni wlasciciel zamontowal (tak jak na zdjeciu widac) . Na poczatku chcialem originalne radio znow zamontowac ale po czasie doszlem do wniosku ze wcale to nie jest glupie.