Autor Wątek: Światła dzienne inaczej  (Przeczytany 6992 razy)

looke81

  • Gość
Odp: Światła dzienne inaczej
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 26, 2013, 19:38:01 pm »
Najświętsza panienko!!!!!!!!!!! zmiłuj się nad tym konstruktorem !!!!!!!!!

no to mamy juz na choince prawie wszystko, brakuje jedynie futerka na kierownicy... watek powinien miec nazwe "mody sprawnego inaczej..." jak mozna taka wies odstawiac? nie dziwie sie, ze niektore marki selekcjonuja potencjalnych klientow... chcialbym zobaczyc mine kolejnego wlasciciela, ktory odkupi auto od takiego speca tuningowego...

BTW czeski lans, zwróćcie uwage na otoczenie .... mowi wiele.

ghrh

  • Gość
Odp: Światła dzienne inaczej
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 15, 2014, 14:40:21 pm »
Gdybys pewnie zainstalowal swiatla do jazdy dziennej drl firmy osram ( niestety moj link usunal moderator) w miejsce halogenow 2w1 to pewnie bylyby ahy i ehy
Jakiś czas temu wpadł mi pod koła kot (wtedy jeszcze żywy, potem już nie bardzo...). Jego zemstą okazało się rozwalenie mi światła przeciwmgłowego. Po długich negocjacjach z piękniejszą połową zamówiłem takie światła, dzięki bosniak za info. W przyszłym tygodniu będą zainstalowane, to pokażę jak to wygląda i ewentualnie podzielę się wrażeniami z instalacji. Zegarkujcie ten kosmos (watch this space) ;)

ghrh

  • Gość
Światła dzienne po bożemu
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2014, 15:29:39 pm »
Oczywiście nie byłoby normalnie, gdyby było normalnie. Zaczynamy od wyniku:


Obsuwa się zrobiła, bo gościu, który miał mi przysłać ramkę do mocowania przecimgłowych olał sprawę. Milion telefonów z mojej strony, 'na pewno wysłane', 'sprawdzę i oddzwonię', 'proszę zadzwonić za godzinę'. Nie doszły, więc pewnie po prostu nie wysłał. Czy to tak trudno powiedzieć, że nie i koniec?
Drugiemu kolesiowi nawaliło Allegro, podobno nie dostał maila z danymi. Na szczęście po telefonie okazało się, że można dane wyciągnąć z samego Allegro i szczęśliwie ramka doszła.
Potem jeszcze oczekiwanie na termin u mechanika, gdzie się okazało, że nie bez powodu w instrukcji stoi X-Type (2004- ). Przed liftem mocowania nie są do końca kompatybilne i trzeba sztukować. Ramka jest o milimetr za mała, punkty mocowań się nie zgadzają. No ale rezultat mi się podoba. W wolnej chwili wymienię jeszcze żarówki w reflektorach na mocniejsze i już jestem panem nocy :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2014, 15:44:18 pm wysłana przez ghrh »