Autor Wątek: podswietlenie centralnej konsoli do automatycznej klimatyzacji  (Przeczytany 2188 razy)

wojtecki

  • Gość
podswietlenie centralnej konsoli do automatycznej klimatyzacji
« dnia: Marzec 03, 2013, 06:12:05 am »
Mam pewne dziwne zjawisko otoz na mojej konsoli nie podswietlaja sie czerwone diody wskazujace ze dany przycisk dziala jak wlacze na DEF(odparowanie przedniej szyby) to wtedy zapali mi sie czerwona dioda na tym przycisku wlaczy sie rowniez dioda czerwona na podgrzewanie tylnej szyby wlaczy sie rowniez AUTO i AC i wszystko dziala Ale jak chce sobie wlaczyc np podgrzewanie tylko  tylnej szyby to ja wlaczy i sie grzeje ale nie swieci na czerwono ta dioda i tak jest na pozostalych przyciskach  I teraz pytanie do was jest to normalne zjawisko tez tak macie czy tylko moj kotek tak ma ?

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 576
Odp: podswietlenie centralnej konsoli do automatycznej klimatyzacji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2013, 08:12:43 am »
Niestety, to nie jest normalne zjawisko, jak włączasz samą  podgrzewaną tylną szybę, to powinien Ci się przycisk podświetlić na czerwono. Niestety nie wiem gdzie leży przyczyna, że u Ciebie, to nie działa  :- pojecia
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

wojtecki

  • Gość
Odp: podswietlenie centralnej konsoli do automatycznej klimatyzacji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2013, 12:58:03 pm »
No to ładnie tak myślałem że  coś jest nie tak  :(  tak samo jest na przycisku Ac i to jest że nie bardzo wiem gdzie nawet szukać przyczyny haha

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 878
Odp: podswietlenie centralnej konsoli do automatycznej klimatyzacji
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2014, 23:12:27 pm »
Podepnę się pod temat - u mnie nie świeci kontrolka od AC i AUTO. Da się to jakoś bezinwazyjnie rozebrać, i dostać się do diody, żeby sprawdzić czy to ona poległa czy problem leży gdzie indziej?
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG