Autor Wątek: Tapicerka w I serii  (Przeczytany 2944 razy)

dakota2009

  • Gość
Tapicerka w I serii
« dnia: Listopad 04, 2013, 02:36:48 am »
Witam
Posiadam Jaguara Xj serii I sprowadzonego z USA
Samochód przechodzi gruntowny remont i mam spore braki

Mam pytanie, czy tapicerka od serii 2 lub 3 pasuje do 1 ?
Wysłałem moja tapicerke do tapicera ale jest w tak opłakanym stanie ze najlepiej byłby mi kupić jakas od innego i to ewentyalnie dać do obicia.

Czy boczki drzwi, tunel i folete będą pasowac?

Dziekuej i pozdrawiam

Offline Error

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
    • Jaguar XJ6
Odp: Tapicerka w I serii
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 22:09:54 pm »
Ja bym na Twoim miejscu zaprowadził samochód do tapicera i zrobił coś fajnego od nowa i dodał jakiś fajny nadruk komputerowy. U mnie w Jag-u ma być to data slubu hehe. Jak robiłem tapicerke w serii 3 to mi tapicer powiedział, że jakbym chciał tak od zera zrobić całość (wg. mnie znacznie lepiej wygląda taka tapicerka od oryginału) to bym musiał zapłacić 4000 zł za wszystko. Może to i drogo ale widziałem jak to wygląda w XJS. Warte polecenia. A raczej nie polecałbym kupowac używanych foteli od jakiegokolwiek jaga, bo 2 razy bedziesz musiał robić tą sama robotę. Tak własciwie to poza stelarzem nic więcej nie nadaje się do ponownego użytku. Jeżeli nie masz narazie kasy na taką inwestycję to po prostu kup tymczasowo jakieś fajne pokrowce, np. z elementami drewna. Tez to kiedyś widziałem i powiem tak - przejdzie...

Pozdrawiam!

dakota2009

  • Gość
Odp: Tapicerka w I serii
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2013, 00:22:59 am »
mnie juz 3 tapicerów gdzie wysyłałem wnetrze powiedziało cene w granicach 10 tys. To co mam to kupa złomu i całe fotele trzeba robić od nowa- sprezyny, gabki. Dla tego pytam czy pasuje np od serii III bo mam mozliwosc kupienia w bardzo ładnym stanie. Kwestia czy będzie pasować. Interesuja mnie zarówno siedzenia jak i boczki.


Offline Error

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
    • Jaguar XJ6
Odp: Tapicerka w I serii
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2013, 10:35:55 am »
Szczerze mówiąc to nie wiem ale jak chcesz to mogę Ci pomierzyć elementy w serii III. Tu masz namiar na zakład, w którym ja robiłem tapicerkę - zawsze warto zapytać. Skoro mi powiedział 4000zł za całość to masz trochę do przodu;) http://www.tapwid.pl/5/kontakt


Pozdrawiam :-tylko