Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

centralny zamek w bagazniku, jesli Wam nie dziala - rozwiazanie

(1/3) > >>

sebek1111:
Rozbierlem caly zamek bo nie dzialal centralny.

Jak sie okazuje pewnie niepotrzebnie. Chociaz czyszczenie i smarowanie sie przyda.

Zaloze sie, ze wielu z Was ma z tym problem, i zastanawia sie czemu centralny kiedys dzialal a teraz nie dziala:)
Czasem pewnie nie dziala tez otwieranie ze schowka:)

Macie takie problemy? to piszcie w tym watku. Chetnie podam Wam rozwiazanie:)  :-tylko

Chawka:
U mnie w jednym aucie nie działa zamykanie z centralnego, natomiast w drugim czasem lubi zaciąć sie sam przycisk na klapie, przez co muszę otwierać z przycisku w schowku. Tak więc podaj swoj patent  ;D

sebek1111:
Bo macie zle podejscie do kluczyka:) A to jest JAG:)

Kluczyk w klapie bagaznika, nie ma tylko 2 pozycji (otworz i zamknij)

Tam sa 3!!!!! pozycje

W lewo - otwiera klape (na stale centralny jej nie zamknie)
W prawo zamyka klape na amen (centralny jej nie otworzy, przycisk w schowku tez nie otworzy)

I uwaga, jest pozycja srodkowa w ktorej sie wyciaga kluczyk, i wtedy centralny otwiera i zamyka klape a przycisk w schowku dziala.

Przekonalem sie o tym dopiero po rozebraniu zamka buhahahaha.
A widzialem wiele watkow na forach na ten temat, i chyba wiekszosc ludzi przegapila tajemnicza srodkowa pozycje:)

 :-tylko  Tu nie ma miejsca na zwykle rozwiazania  :-tylko

Pacjent - rocznik 1993.

Chawka:
No coż wydaje mi się, że próbowałem we wszystkich pozycjach, ale jak pojade do garażu to zobaczę co i jak i się podzielę doświadczeniem

lysyyy:
 :-gwizd :-hehe
Jakby nie czytać wcześniejszych postów, to powyższa wypowiedż nabiera odmiennego znaczenia  :-gwizd :-hehe  :-off

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej