Autor Wątek: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy  (Przeczytany 3338 razy)

vinyl

  • Gość
Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« dnia: Październik 19, 2013, 14:00:15 pm »
Witam  Wszystkich
TydzieN  temu  zakupiłem jaguar x-type  2.0 d   2003r

Więcej  żeczy tam  nie działa niz  dziala .
Najbardziej  uciązliwym  problemem jest  brak  mocy .
Auto  odpala  ładnie  i na zimnym  i na gorącym  silniku,  wchodzi  na  obroty tez ladnie  jednak  gdy  ruszymy i  zaczynamy  gazowac  ok  2.0  obrotów zapala  sie kontrolka  swiecy zarowej  i auto  po 2 sekundach gasnie  ,  gdy  znów odpale  auto  kontrolka   swiecy  nie swieci ....



Pozdrawiam :-kogutki

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2013, 14:01:47 pm »
Po co kupiłes takie auto?

vinyl

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2013, 14:03:50 pm »
Cena  czyni cuda :-W
ale  to  juz  musztarda  po  obiedzie i musze je zrobic  na pieknego  kociaka  ;)

cobi

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2013, 16:23:31 pm »
Pompa wtryskowa albo czujnik ciśnienia na listwie.
Pozdrawiam.


vinyl

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2013, 22:53:45 pm »
Jestem  troche  laikiem  i  nie   widze  teraz tego   silnika i listwy   , wiedz  jak  jestesmy  juz  przy tym  wątku  to  trzeba  wymienic  cała  listwe  czy ten  czujnik   tylko   czy  moze  to  jest  wszystko  razem  ...   wybaczcie  za  dziwne  pytania  ale  na  prawde  nie  mam  przed soba  jaguara  swojego  i mam  malo  czasu  bo  mam  druga  przekladke  tzn  silnik  i  moge  wyjac  jakies  pierdoly  i wstawic  zamienne wiedz  moze  byc  zamiana  nawet  wtryskow  ale  zawieszenia  juz  nie :( 


nie  dodalem  najwaznieszego  regulator  cisnienia   wymienilem  i to  samo ....  wiedz  pyutanie  czy warto  najpierw  wykrecic    listwe   czy zmieniac  wtryski
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 04:09:52 am wysłana przez Choina »

cobi

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2013, 10:41:02 am »
Najlepiej najpierw podłacz auto pod kompa i zobacz gdzie gubi cisnienie bo wymiany na chybił trafił bez sensu troche.

vinyl

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2013, 17:24:40 pm »
Bylem  na komputerze i gosc  powieszchownie  tylko  powiedzial  ze  albo regulator  cisnienia  albo  wtryski i ze  jeszcze jakis  blad  jest  od  alternatora ale  ze  podobno sie laduje i   wlasnie jak  nawet  zamkne auto to  dziwny  dzwiek  jest w srodku auta  jak by  cos  dzialalo caly czas  jakies  spiecie  czy cos ...........
wymienilem  juz reduktor   cisnienia  i czujnik  na  listwie i dalej  to  samo ........... :-kogutki

Brymek

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2013, 15:40:18 pm »
w srodku buczy Ci czujnik temperatury wewnetrznej,taka mala kratka po prawej stronie ,pod kierownica. Po jakims czasie sie wylacza.

cobi

  • Gość
Odp: Gaśnie na wysokich obrotach podczas jazdy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2013, 21:34:34 pm »
Zmień najpierw mechanika a potem pompę :).
Chyba że chcesz to upieraj się dalej przy bzdurach a na końcu i tak wyjdzie na moje :)
Jestem tak pewien tego że stawiam tysiaka :)