Autor Wątek: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija pomocy  (Przeczytany 2561 razy)

vwcaddy

  • Gość
Witam mam parę problemów z moim kotem S-Type 2002 rok przed liftem 3.0 benzyna a więc:
1. Centralny zamek nie zamyka drzwi od kierowcy? Ale jak zamykam auto wciskam guzik jeden raz zamyka wszystko oprócz drzwi kierowcy i ponownie otwiera ale jak nacisnę raz zamykanie i szybko drugi raz i przytrzymam to domyka od kierowcy z kolei jak otwieram to otworzy wszystko?????co to może być wymieniłem zamek dalej to samo
2. Świeci się kontrolka dsc ale system działa byłem u paru magików rozkładają ręce wie ktoś może czy jest jakiś magik w pomorskim co może to ogarnąć
3. Akumulator auto zamknięte stoi tydzień w garażu przychodzę odpalam bez problemu zostawię otwarte drzwi na 15 minut pada aku wątpię zeby był słaby ma pół roku a ładowanie jest na poziomie 14,8
4. Czujniki parkowania działały nie działały potem znowu działały a teraz padło całkiem ?????
5. Co mnie najbardziej dobija jadę 70 gaz w podłogę a kot szarpie jak dziki
6.Szyby z pilota otwierają się razem z szyberdachem ale już się nie zamykają ktoś pisał że trzeba zaprogramować opuszczając podnosząc i czekać na stuk czekałem z pięć minut i nic a nie chcę spalić silniczków ciekawostka???
7. W bagażniku mam orginalny subwoofer podłączony orginał ale NIE gra z tego co wiem muszę zmienić radio może ma ktoś takowe z wyjściem na takową opcje to tyle jak by ktoś coś kiedyś był bym wdzięczny pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 09:43:40 am wysłana przez vwcaddy »

CIBOSKI

  • Gość
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2013, 10:45:43 am »
witaj kolego jesli chodzi o punkty 1-4 mam te same problemy i ni jak nie wiem jak je rozwiazac jesli chodzi o zamek to moi magicy mowia ze to centralka ale to nie elektrycy ale jestem posiadaczem kota od tygodnia jesli chodzi o slabe osiagi to wymienilem swiece i cewki i problem sie skonczyl

vwcaddy

  • Gość
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2013, 11:06:18 am »
jeden mi mówił że to zamek kupiłem wymieniłem i dupa to samo może faktycznie sterownik a kupić i mieć dwa słaba perspektywa

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija po
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2013, 21:04:01 pm »
Masz zamontowany jakiś dodatkowy alarm lub antynapadówkę??
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

vwcaddy

  • Gość
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2013, 10:39:01 am »
nie wszystko jak orginał żadnych dodatków

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija po
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2013, 11:42:29 am »
W drzwiach masz moduł który trzeba sprawdzić. Sprawdź też instalację w przejściu między drzwiami a nadwoziem.
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

vwcaddy

  • Gość
Odp: S-Type 2002 problemy z centralnym i kupa innych rzeczy która mnie dobija pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2013, 13:49:46 pm »
przejście z drzwi do słupka jest na pewno bo jak pisałem zamyka po drugim naciśnięciu pilota. Jak sprawdzić ten sterownik w drzwiach i w razie jak by był walnięty i kupię nowy to jak jest z pilotami czy trzeba będzie programować??? to by w sumie mogło rozwiązać problem z szybami