Autor Wątek: Serwo wspomagania hamulca  (Przeczytany 2156 razy)

Offline zdrapka

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
Serwo wspomagania hamulca
« dnia: Listopad 14, 2014, 08:22:14 am »
Proszę o pomoc w sprawie doboru serwo hamulcowego. Padło i zostało to stwierdzone ponad wszelką wątpliwość. Nr odczytane z serwo to Bosch 204051785, Jaguar 7X43-2B195-AB. Szukam zamienników i  wszystkie oferowane używki mają inne oznaczenia, nawet te od mojego modelu X-type sedan, 2.0 TDCI r. 2006, 96kW, CF1 . Czy ktoś może wskazać pewny zamiennik np. od mondeo lub inne pasujące oznaczenia. 
 

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Serwo wspomagania hamulca
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2014, 09:53:53 am »
Odezwij się po 16:00
794 743 772
O ile dobrze kojarzę to mam.

Jesteś pewien że uszkodzone serwo, a nie Vacum pompa (częściej siadają) albo sterownik podciśnień (przy sankach na dole po lewej strony (obok lewej lampy i chłodnicy)? U mnie był porblem, że ten "akumulator podciśnienia" się uszkodził jak mi chłopaki wymieniali dwumasę. Też zmieniałem serwa, vacum pompę (na nową) i dopiero to wyszło (żeby było śmieszniej sterowanie turbiną i egr'em mi działało).

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Serwo wspomagania hamulca
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2014, 19:46:43 pm »
...a gdybym musial zadzwonic w przyszlosci - to ten Twoj numer to komorka - czy stacjonarny?
Jesli stacjonarny - to w jakiej on oblastii?
Wiadomosc ta jest niezbedna dla dzwoniacych z za miedzy... :)

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Serwo wspomagania hamulca
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2014, 21:39:12 pm »
Stacjonarnych nie posiadamy już na szczęście.
Jedynie do mnie tam dzwonili z Netii i Orange z ofertą przedłużenia umowy, więc nie ma już.

misiek1006

  • Gość
Odp: Serwo wspomagania hamulca
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2015, 04:52:05 am »
Witaj Nunia
Jesli nie mieszkasz w Polsce (tak jak ja) jest taka stronka na internecie   nonoh.net
Jak sie tam zarejestrujesz to placisz 10 euro na trzy miesiace i stacjonarne masz za darmo ( z komury lub z innego telefonu) a na komurke sie zmienia ale jet cos w sumie 6 cntow za minute.Fajna rzecz bo jak chcesz zadzwonic to wchodzisz na chwile na internet podajesz swoj numer ,potem ten na ktory dzwonisz ...ktos odbiera zamykasz kompa wsiadasz do jaga  i gadasz ile chcesz.Moze Cie tez polaczyc w kazdej chwili ktos kto jest w domu i ma dostep do twojego konta.
Korzystam z tego od 8 lat i jest ok ;D
Pozdrawiam