Autor Wątek: obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a  (Przeczytany 1772 razy)

robert23

  • Gość
obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a
« dnia: Październik 13, 2013, 11:51:08 am »
Witam wszystkich,
Czy może Ktoś z posiadaczy xf - a zna serwis w Wa- wie lub okolicach, który ma praktykę w obsłudze nowoczesnych diesli. Wszyscy dotychczasowi mechanicy obsługujący mojego poprzedniego jaguara wolą benzynkę. Błagam nie wskazujcie mi na serwis nie dla tego, że mnie na niego nie stać, ale nie lubię wciskania mi ciemnoty i opłat za niekompetencje pracowników.
Umieściłem ten wątek w tym dziale ponieważ tu więcej osób zagląda. Ponadto przychylam się do wcześniej zaistniałego wątku , w którym poproszono o oddzielenie s-type od xf-a. Myślę, że to samo powinno tyczyć się nowego xj -a , ale zdaje się, że tych jest na razie u nas jak na lekarstwo. Nie chodzi tu o jakąkolwiek elitarność, ale tych aut zwłaszcza w dieslu nie chcą dotykać nawet b. dobrzy mechanicy jaguarów. Dlatego proszę administratora o zastanowienie się nad tematem, a wszystkich , którzy o cokolwiek w kwestii tych aut pytają o umieszczanie w temacie modelu auta. Wówczas w gąszczu s-typów wyszukamy informacje nam potrzebne. Myślę,że warte zastanowienia, a też chętnie poczytam co Wy na to.

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2013, 12:27:16 pm »
A czego się bać w obsłudze diesla w XF?? Nawet do kasowania obsługi serwisowej nie potrzeba komputera.
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

robert23

  • Gość
Odp: obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2013, 13:06:51 pm »
Być może tak jest, ale dlaczego nie chwalicie się w swoim serwisie obsługą takich aut. Wolałbym konkrety i rzeszę zadowolonych Klientów, a nie cwaniakowanie.

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2013, 14:04:01 pm »
Ostatnio miałem XF 3,0 Diesla na przegląd i poza wymianą oleju, filtra oleju, powietrza, paliwa i przeciwpyłkowego nic w nim nie trzeba było wymieniać. I czym mam się chwalić?? Tym że był u mnie kolejny XF na przeglądzie????
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

robert23

  • Gość
Odp: obsługa serwisowa dla xf w dieslu i osobny dział dla xf-a
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2013, 14:14:33 pm »
Bez komentarza.