Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Bardzo tanie skraplacze klimy XJ40 (starsze roczniki) gdyby ktos potrzebowal

<< < (3/3)

jaras81:
Chłodnica z x300 ma inny nr katalogowy, ale jest prawie identyczna, różni się średnicą czy mocowaniem węża (dokładnie nie pamiętam).

Właśnie jestem w trakcie naprawiania mojej klimy w xj40 1994r. - na skraplacz polowałem dość długo i w końcu udało mi się kupić używkę za 200zł.
Klima nabita, trzyma ciśnienie i chłodzi. Jedynym problemem okazał się uszkodzony czujnik ciśnienia klimatyzacji, przez co nie załącza mi się wentylator klimy. Na szczęście udało mi się znaleźć nowy czujnik na eBayu i czekam na przesyłkę :)

natalinka:
przepraszam  Koledzy, ale może ktoś mi wytłumaczy do czego służy pionowy  suwak w xj 40 z 94 roku?  po prawie 3 latach użytkowania auta nie doszedłem do tego  :-wstyd zauważyłem też dziwne zachowanie nawiewów. a mianowicie jak jest zimno tzn ok 5 stopni Celsiusza(pokrętło na zimnym) to i tak włącza mi  się (po pewnym czasie) nawiew na szybę i nogi (ciepły) a jak temp na zewnątrz jest wyższa to jest nawiew na  twarz (normalnie tzn zimno - zimne  ciepło - ciepłe). trochę to zamotane ale może ktoś wie o co chodzi ? sorki za zatruwanie!

tomek1212:
Ja juz sie przyzwyczaiłem ze ten panel żyje własnym życiem i niezbadane są jego metody działania.
Ten suwak powinien regulować temperature nawiewu ze środkowych kratek.

mannnone:
u mnie on chyba nic nie reguluje:D

natalinka:
dziwne te nawiewy. Dzięki za wyjaśnienie dot. suwaka. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej