Autor Wątek: Czemu dycha nie równo-,,astma''  (Przeczytany 2362 razy)

Rysiek

  • Gość
Czemu dycha nie równo-,,astma''
« dnia: Styczeń 19, 2013, 18:22:44 pm »
Po odpaleniu kocura x300 r6 1997 w garażu( nie ogrzewany (-8.C) lewy wydech wydziela natychmiast opary i bucha parą wodną jak oszalały- kapie z niego- a prawy wydech w porónaniu do lewego jakby nie istniał- ledwo dyszy(zimniejsze opary,prawie zero buchania parą)- zimniejsze spaliny. Ale silniczek pracuje równiutko jak szwajcarski zegarek. Panowie co nie tak w moim kocurze? Dodam że pali jak piszecie normalnie- (18-19l/100km).
Proszę o opinie.

lysyyy

  • Gość
Odp: Czemu dycha nie równo-,,astma''
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:14:32 pm »
Zamarznięta woda w wydechu . Ogrzej kota w ciepłym garażu/parkingu np. galerii i problem zniknie. Potem pomyśl nad wydostaniem wody z tlumika.

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Czemu dycha nie równo-,,astma''
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:25:53 pm »
Tak jak pisze kolega , zamarzł ci wydech, mnie zamarzły oba. Trzeba wywiercić małe dziurki w tłumikach po rozmrożeniu.

lysyyy

  • Gość
Odp: Czemu dycha nie równo-,,astma''
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:48:26 pm »
Lepiej jeszcze jest wywiercić dziurkę, wspawać w to miejsce nakrętkę i wkręcać tam śrubę - będzie na przyszłość jak znowu się nazbiera wody.

Rysiek

  • Gość
Odp: Czemu dycha nie równo-,,astma''
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:18:36 pm »
Dzieki Panowie. Łysyyy- szkoda mi dziurawić tłumik-jak go przegonie to sam rozpuści i wypluje wodę. Lysyyy-znasz może kumatego elektryka w Białym- bo po ruszeniu  przekaźników od oświetlenia  ostrzegawczego drzwi (coś tam zwarłem- ciężko je było wyjąć i po użyciu śarubowkręta podważając zaiskrzyło) przestało działać zamykanie drzwi z pilota-padł pewnie bezpiecznik -oby tylko ,jeżeli to bezpiecznik to dojdę który-lub stało się coś poważniejszego. Pozdrawiam. Namiar na kumatego elektryka w Białym by się przydał szwed99@wp.pl.