Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

skrzynia biegów Daimler xj 81 6.0 v 12 1994

<< < (2/2)

tomek1212:
A nie wiesz co się stało temu sterownikowi ? Wilgoć, czy jakaś usterka w elektronice ?

marekkrosno:
Myślę że usterka w tym sterowniku bo są tam dwie wtyczki a w jednej z nich są podpalone dwa wystające druciki , po za tym mam pytanie czy w takim układzie skrzynia możliwe jest że skrzynia jest nie uszkodzona ? czy jeśli jest uszkodzony sterownik to ona pracuje w trybie awaryjnym ? bo rusza do przodu przy dość dużych obrotach natomiast do tyłu słabo i to przy większych obrotach , i nie wiem  co jest uszkodzone czy skrzynia czy sterownik czy jedno i drugie . :- pojecia

tomek1212:
Prawdopodobnie jedno i drugie.
Jeżeli potrzeba wysokich obrotów by ruszyć to wskazuje to raczej na awarie samej skrzyni, natomiast sterownik też może być uwalony.

marekkrosno:
Dziękuję , na razie dałem sterownik do sprawdzenia , jak będę wiedział co jest to napiszę .  :- pojecia . i mam jeszcze pytanie : jak sprawdzić jakie mam zawieszenie ? poprzedni właściciel powiedział że prawdopodobnie jest zdementowane hydrauliczne a założone jest zwykłe ? jak wlałem olej do zbiorniczka to wszystko się wylało jakby pod pompą ? jeszcze raz dziękuję Marek.

Jacob:
Auto było po strzale z tyłu, miało wymienioną całą ćwiartkę i wraz z nią zwykłe zawieszenie. Chciałem kupić ten samochód. Pamiętam, że było mnóstwo szpachli. Na dachu nawet pokazywało po 1000, czasem nie łapało ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej