Autor Wątek: Telefon w X-sie  (Przeczytany 29568 razy)

Sonix

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2011, 19:49:30 pm »
No ja juz przygłupiałem..
Nie mam tej opcji czy ktos podpierniczyl modul hmm.. Zadzwonie jutro do Wawy i sie zapytam.

komorka nie wylapuje mi zadnego sygnalu BT Jaguar wiec nie działa. Oczywscie nie moge równiez wpisac zadnych kodów.

Po wcisnieciu przycisku telefonu na konsoli, wyswietla mi sie cos takiego:



Po czym znika po paru sekundach i wraca do audio.

PS. Ktos ma równiez taki komunikat?

Rob_W

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2011, 20:12:11 pm »
Mi też się coś takiego pojawia (aczkolwiek na ekranie tekstowym) ... czyli na 99,9% nie masz BT :(

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2011, 21:50:11 pm »
I ja tez mam taki napis.. ale modulu nie mam wiec mam komunikat.. wiec i Ty kolego nie masz modulu.  :-gwizd
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sier¶æ ;]

Sonix

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 23, 2011, 22:02:38 pm »
No to szkoda.. :)

Offline szibel

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2011, 20:13:31 pm »
Odgrzewam kotleta bo niechce zakładać nowego wątku.

Poszukuje adaptorka na karte SIM który wkłada się do słuchawki w schowku.
Może komuś zalega albo wie z czego pasuje?

Pozdrawiam
szibel

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2011, 20:24:24 pm »
masz na mysli adapter malej karte sim na format karte kredytowej? bo nie wiem jaka karta trzeba do twego telefonu...

Offline szibel

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2011, 21:22:11 pm »
jest to oryginalna słuchawka motoroli, która z boku ma małą szufladkę na kartę SIM, tzn. powinna mieć bo u mnie jej niestety brak.

Wygląda to tak jak na tej aukcji:

http://allegro.pl/jaguar-x-type-telefon-motorola-orginalny-x-type-i1941761554.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 21:26:14 pm wysłana przez szibel »

Offline murnie

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 21, 2012, 20:25:01 pm »
Odgrzewam temat.

Mam x-type bez nawigacji. Po numerze vin na stronie Jaga bluetooth ma w nim być. Wpisywanie ##3 itd nic nie daje. Tzn krzyżykow w ogóle nie łapie a jak wciskam 3 to wchodzi mi zaprogramowana stacja radiowa.
Ktoś mi coś podpowie jak połaczyć Jaga z tel?

Noblesse

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 21, 2012, 20:47:32 pm »
Dotychczas byłem przekonany, że najbardziej absurdalnymi rzeczami jaką wytworzyli synowie i córy Albionu są armatury łazienkowe i lemon curd, ale dziś już wiem, że byłem w błędzie. Leży przede mną 50 stronicowa instrukcja "Telefon samochodowy" jaką otrzymałem wraz z autem. Lektura tekstu uświadamia mi, ze jestem wśród większości Polaków, którzy nie rozumieją tego co czytają. Ale nic, położę dzieci spać, biorę instrukcję i blackberego do garażu i rzucam wyzwanie inżynierom z Warwickshire. Jak się uda to powiem jak tego dokonałem.

IHP

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 21, 2012, 22:02:21 pm »
Nie bez powodu Barack Obama rzucił Blackberry ;D :-off

Noblesse

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 21, 2012, 22:42:34 pm »
Wygląda na to, że teraz naród amerykański porzuci Obamę:) Do rzeczy: armatury i lemon curd nie zostały zdetronizowane. Iks po wciśnięciu przycisku z ikoną telefonu przywitał mnie hasłem "Discover me", które wg instrukcji wymagało już tylko uruchomienia opcji BT w teflonie. Blackberry wykrył od razu urządzenie "Jaguar" Potwierdzenie następiło przez wpisanie podanego wcześniej kodu 1313.

Nie maiłem okazji sprawdzić jak prowadzi się rozmowy przez system bo maszyna stoi w podziemnym garażu, gdzie nie ma zasiegu GSM, a przed wyjazdem na zew. powstrzymał mnie chwilowy brak tablic rejestracyjnych:)


Mój kot to MY2006 z nawigacją.

Etain

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 14, 2014, 18:17:17 pm »
Odgrzebie stary temat, bo moze ktos spotkal sie z problemem.

Zakupilem sobie dodatkowa karte SIM (tandem). Zainstalowalem z telefonie w podlokietniku. Zrzucilem wszystkie kontakty na karte SIM. Na wyswietlaczu wszystko ladnie smiga, mozna dzwonic pisac smy. Problem w tym ze jak ktos do mnie dzwoni to nie wyswietla mi kto dzowni tylko pokazuje mi sie sam numer i po okolo 3 sygnalach telefon sam sie odbiera(moge go wczesniej odebrac sam lub odrzucic). Jak podczas dzwonienia zobacze na telefon w podlokietniku to widze konkretnie kto dzwoni, ale na glownych ekranie jest tylko sam numer.

Wie ktos moze co z tym mozna zrobic ?

gural8813

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 29, 2015, 15:12:07 pm »
Czy jak kupię samą słuchawkę, moduł telefonu i wiązkę kabli to podlącze i bedzie działalo???:)

Offline mateusz1807

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 102
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 27, 2015, 18:21:48 pm »
Witajcie.
Dziś próbowałem sparować samsunga galaxy S4 przez bluetooth ale niestety mi się nie udało. Mam wersję z wbudowaną navi, telefon jest w podłokietniku. Wg. instrukcji wciskam przycisk telefonu i wpisuje ten kod ##3#*# na ekranie. Z tego co pamiętam pojawił się napis no-service. Czy to oznacza że ktoś mi wymontował przed sprzedażą bluetooth?

Offline mateusz1807

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 102
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 07, 2015, 13:57:11 pm »
Chciałem edytować swój poprzedni post ale nie widzę takiej opcji...
Udało mi się uruchomić telefon przez kartę sim jednak bluetooth nie działa. Czy od bt jest jakiś osobny moduł? W którym miejscu, jak wygląda? Można go fizycznie namierzyć w samochodzie?