Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Inne spotkania i wyjazdy forumowiczów
Sekcja Wielkopolska - Poznań
Maciejcat:
Wojtas od ponad 3 lat jeżdżę na tą imprezę znam organizatorów , uczestników i mogę śmiało powiedzieć że jest tam podobna atmosfera jak na rajdach JCPF nie wiem skąd ta opinia w śród jaguarowców skoro na tej imprezie bywają tylko Tomasz , Jakub , Ja i okazjonalnie Vincent a w zeszłym tygodniu przejeżdżając z przypadkiem pojawił się Gru , pojawiło się też kilku kolegów z Poznania którzy maja jaguary , nie mają styczności z JCPF więc nie wiem kto tu może wydać taką opinię na temat tej imprezy . Jedyną wadą tego spotkania jest regulamin imprezy dotyczący rocznika auta czy też indywidualnego podejścia do rzadkich modeli aut które nie mają lat a mogą wjechać na prezentacje ( i to na pewno jest wada ), mi osobiście nie przeszkadza to bo jestem miłośnikiem starej motoryzacji i czerpię raj dla duszy i oka widząc piękne auta i fanatycznych miłośników którzy tracą każdy grosz na odnowienie swoich pupili . A co do regulaminu tej imprezy to mogę stwierdzić że ma swoje wady tak jak i mają swoje wady niektórzy ludzie z naszego klubu i za pewne w oczach niektórych ludzi mają nasze imprezy co można było przeczytać w recenzjach po zlotach i rajdach JaguarClubu. Osobiście w życiu nauczyłem się tolerować ludzi i patrzeć na życie w dość luźny sposób , nie rezygnując z udziałów w imprezach , życiu prywatnym , zawodowym z powodu pana " Jasia " lub " Kowalskiego " dlatego że nie odpowiada mi jego sposób myślenia albo zachowania ponadto nauczyłem się czerpać wiedzę lub sposób postrzegania sprawy w który widzi ją "Jaś Kowalski" myśląc i robiąc swoje.
Pozdrowienia ze słonecznego urlopu i do zobaczenia u Sławka na Rancho
Wojtas:
Macieju
zajrzyj na klubowego facebooka i tam znajdziesz tez potwierdzenie mych słów
ze swej strony dodam ze kiedyś się zjawiłem na PKN swoim Avantimem i tez nie wjechałem " bo to zwykły Scenic"
więc sobie dałem spokój z innymi pojazdami
do zobaczyska na Rancho
Vincent:
Maciej zintrygował mnie wpis dotyczący " indywidualnego podejścia do rzadkich modeli aut" Czy samochód wyprodukowany w 750 egzemplarzach danego silnika ma szanse na wjazd?
Maciejcat:
Myślę że ma ale to ja nie decyduję o wjazdach. Jestem tam gościem. Myślę że trzeba w odpowiedni sposób przedstawić auto ludziom z PKN w pomarańczowych koszulkach. Ja jeżdżę tam spotkać się z kilkoma kumplami i pooglądać auta.
Maciejcat:
We czwartek na PKN zawitały dwa piękne Poznańskie koty. :-clap
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej