Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Inne spotkania i wyjazdy forumowiczów

Sekcja Wielkopolska - Poznań

(1/157) > >>

the_driver:
Witam :)


Uznalem iz warto zalozyc nowy watek (za porada uzytkownika Kogutki) w sprawie organizacji spotkania kilku kotow z Wielkopolski, najlepiej w Poznaniu. Prosilbym aby ewentualni chetni napisali jaki termin by odpowiadal, oraz zaproponowali miejsce spotkania. Ja bylbym za jakims miejscem z ciekawymi drogami i nie w jakims centrum handlowym, moze okolice malty albo kiekrza. ;)

Dzikus:

--- Cytat: the_driver w Lipiec 10, 2013, 18:22:30 pm ---Witam :)


Uznalem iz warto zalozyc nowy watek (za porada uzytkownika Kogutki) w sprawie organizacji spotkania kilku kotow z Wielkopolski, najlepiej w Poznaniu. Prosilbym aby ewentualni chetni napisali jaki termin by odpowiadal, oraz zaproponowali miejsce spotkania. Ja bylbym za jakims miejscem z ciekawymi drogami i nie w jakims centrum handlowym, moze okolice malty albo kiekrza. ;)

--- Koniec cytatu ---
Cześć kolego. To może przy okazji spotkania w poznaniu zbierając drużynę uzgodnicie udział w Sierpniu w Kępnie? - Też Wielkopolska, a po za tym blisko i dla Poznania i dla Śląska, Mazowsza, Dolnego Śląska itp. Co ty na to ? Zapraszamy. 23-24-25.08

the_driver:
Jasne, czemu nie, tylko najpierw musimy jakąś ekipę zebrać, na razie mogę napisać za siebie, że będę ;)

RedOctober:
Ja nie muszę się wpisywać. Jak coś będzie w Poznaniu to zawsze dojadę, nawet jak mój kotek zachoruje. :-bry

Dzikus:
Moj syn Studiuje na Polibudzie w Poznaniu i miszka w naszym domu w Naramowicach - wlaśnie kupuje swojego pierwszego X-Typa. Myślę , że możesz na niego liczyć w kwestii spotkań. No i teść mojej córki ma XJ z 2004 r. też chciał nie raz wybrać się na spotkanie Jaga. Wystarczy dać wszysstkim jakoś znać. Jak organizowalem KLUB SAAB-a ,to ganiałem za wszystkimi po poznaniu (najpierw) i zostawialem wizytówki za wycieraczkami, później sami przyjeżdźali jak się rozkręcilo. Najciężej zacząć. Sluże pomocą. Sam jestem poznaniakiem na wygnaniu  :-clap

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej