Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Centralny zamek klapy bagażnika.

<< < (2/6) > >>

Ojciec:
Już wiem w czym tkwi problem... u mnie po prostu nie ma siłownika do centralnego zamka...
Mechanik który robił kilka rzeczy z elektryką między innymi wymienił mi centralny musiał nie założyć mi siłownika a ja dopiero teraz się zorientowałem...

Mam dwa kable które sterują centralnym, mam w domu jakiś stary siłownik i sprawdziłem działa poprawnie zamyka się i otwiera.

Jednak nie mam zielonego pojęcia jak fizycznie połączyć siłownik z mechanizmem w klapie za pomocą częsci nr 23.
Wie ktoś do czego mam przymocować drugi koniec częsci nr 23?





drugie pytanie koło przycisku mechanicznego do otwierania klapy jest wyłącznik krańcowy z niego wychodzi przewód żółty i biegnie do wtyczki, w tej wtyczce jest jeszcze jedne przewód masa który idzie bezpośrednio z głównej wiązki klapy. Wtyczka ta wisi luźno w klepie ktoś wie do czego powinna być podpięta ?

tomek1212:
W tym temacie http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,23003.0.html pytałeś o kilka części, jedna z nich to właśnie blaszka która trzyma wspomniany brakujący siłownik. 

Ojciec:
Tak wiem ze siłownia przykrencamy do tej blaszki. Później do słownika przyczepiamy haczyk nr 23. To wiem i rozumiem, tylko nie wiem do czego dokładnie przyczepić drugi koniec haczyki nr 23.

tomek1212:
druga strona tego cięgna przymocowana jest juz do samego zamka, tej częsci co wystaje z klapy i rygluje klape do nadwozia.
Jak zdemontujesz ten zamek to bedziesz widział, jest tam tylko jedno miejsce gdzie pasuje to cięgno.

Ojciec:
Ciegno nr 8 wkładam w dziurę koło nr 4. W takim układzie Ciegno nr 23 wkładam w otwór po lewej stronie tego 1?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej