Autor Wątek: Witam.  (Przeczytany 3341 razy)

kto¶ £DZ

  • Gość
Witam.
« dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:03:52 pm »
Witam.
Jestem nowy na forum. Niestety nie mam swojego kociaka (jeszcze, ale kto wie kiedy), a zarejestrowałem się celem zebrania danych do pracy magisterskiej pt. „Komunikacja przedsiębiorstwa z rynkiem na przykładnie firmy Jaguar Łódź Sp. z o.o.”.  Przeprowadzona przeze mnie ankieta ma charakter badawczy i będzie wykorzystana wyłącznie jako zebranie niezbędnych informacji do pracy dyplomowej (jest anonimowa).
Z góry dzięki za pomoc.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/13nsa6q87FKA1lykWeS2a7Ed7fzy9gI56mFQjDQxBHFo/viewform

Skąd pomysł na pisanie pracy dyplomowej w oparciu o markę Jaguar?
Bo jest ona wyjątkowa, nie tylko dzięki modelom samochodów, ale także swoją historią, pochodzeniem i kulturą marki oraz posiadaczy (wystarczy podejść, zagadać i spotyka się człowiek z uśmiechem i możliwością obejrzenie kociaka, a nawet nieraz wysłuchaniem ciekawej opowiastki).
Pozdrawiam,
R. Kozłowski.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piêkno w najczystszej postaci
Odp: Witam.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:06:55 pm »
Witamy. :-tylko
Żeby dobrze napisać musisz to poczuć sam.  :-super
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kêpnie

suchorz

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:25:35 pm »
Cześć !!!!!!

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Witam.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2013, 00:12:59 am »
Witaj na naszym forum. Mysle ze lepszy miejsce na ankiety o Dilera (Serwisu, przykladowa firme?) jest nasz dzial
"Ksiazka warszatatow": http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,21.0.html

Czy ankieta jest autoryzowana przez JLR Lodz? Dlaczego JLR Lodz a nie JLR Polska? Nie ma cos takiego jak
"Jaguar Lodz Sp. z o.o." jest tylko "JLR Lodz Sp. z o.o. Salon Jaguar" ...

red jaguar

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2013, 13:01:32 pm »
Yo  :-bry ale w Łodzi nie kupiet ;D  

Skubi

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2013, 19:11:34 pm »
Siema! :-tylko

wlodek37

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2013, 19:41:06 pm »
Witamy ! :-tylko

kto¶ £DZ

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:30:01 pm »
Wiem, że nie ma firmy Jaguar Łódź, opieram się na JLR Łódź Sp. z o.o., jednakże w ankiecie narzucone zostało od górnie przez promotora abym pisał Jaguar Łódź, żeby dotyczyła ona wyłącznie Jaguara, po to aby rektor czy komisja na obronie nie miała zastrzeżeń do pracy, inaczej musiałbym pisać również o Land Roverze (wystarczy że już mam 196 stron o samym Jaguarze). Proszę aby każdy kto miał styczność z jakimkolwiek salonem Jaguara, jego reklamą lub komunikacją z nim (salon lub serwis) wypełnił ankietę (muszę zebrać ponad 100 ankiet...) Jak na razie wypełniło 6 osób.
Ankieta nie jest na zlecenie JLR Łódź czy Polska (inaczej JLR Centrum). Jest to moja własna ankieta wyłącznie do celów badawczych na potrzeby pracy magisterskiej. Dodatkowo Ankiety w formie papierowej są w salonie JLR Łódź, tylko wątpię aby ludzie chcieli je wypełniać, stąd zwracam się do Was o pomoc, z polecenia pracowników JLR Łódź. Ankieta została przedstawiona firmie JLR Łódź.
Pozdrawiam,
Robert.

Offline GRZE¦

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: Witam.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2013, 07:10:30 am »
Witaj powodzenia

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2013, 23:08:53 pm »
No no... Ciekawy temat pracy. Powodzonka  :-V

kto¶ £DZ

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2013, 11:43:15 am »
Dzięki.

negra

  • Gość
Odp: Witam.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2013, 13:56:54 pm »
 :-bry