Autor Wątek: Zderzad przed liftem a po lifcie?  (Przeczytany 2360 razy)

tomzi88

  • Gość
Zderzad przed liftem a po lifcie?
« dnia: Czerwiec 08, 2013, 08:08:47 am »
Planuje zakup przedniego zderzaka do s-typa 2001 3.0 jest uszkodzony a że ładnie wyglada gril w poliftowych, to teraz pytanie czy zderzak po lifcie będzie pasował do mojego Jaga, i czy np. sam gril siatkowy od poliftowego pasuje do przed liftem i tak samo czy listwy chromowe i odblaski od polifta pasują do przedliftem?

Dzięki z góry za pomoc...
Pozdrawiam Tomek

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zderzad przed liftem a po lifcie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2013, 08:18:06 am »
Rozumiem, że chodzi Ci o zderzak i grill po 2004r? Zmartwię Cię, nie pasują. Co prawda w 2 moich Jagach zmieniłem zderzaki na poliftowe, ale wiązało się to z wymianą wielu elementów:
kompletny zderzak, grill, belka pod zderzak, maska, zawiasy maski, spryskiwacze (z maski na wycieraczki).

tomzi88

  • Gość
Odp: Zderzad przed liftem a po lifcie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2013, 13:20:29 pm »
Rozumiem, że chodzi Ci o zderzak i grill po 2004r? Zmartwię Cię, nie pasują. Co prawda w 2 moich Jagach zmieniłem zderzaki na poliftowe, ale wiązało się to z wymianą wielu elementów:
kompletny zderzak, grill, belka pod zderzak, maska, zawiasy maski, spryskiwacze (z maski na wycieraczki).

Dzieki za odpowiedź,

 A czy listwy chromowane z poliftowego zderzaka da się przełożyć bezinwazyjnie do mojego przedlifta...? Idąc dalej czy emblemat kota z polifta można zamontować do przedliftowej maski?

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zderzad przed liftem a po lifcie?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2013, 14:10:25 pm »
Nie, listwy są zupełnie inne. Statuetka kota pasuje praktycznie do każdego modelu.

tomzi88

  • Gość
Odp: Zderzad przed liftem a po lifcie?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2013, 21:09:54 pm »
Nie, listwy są zupełnie inne. Statuetka kota pasuje praktycznie do każdego modelu.

Ale maski przed liftem mają emblemat w kształcie okręgu, natomiast statułetki mają podłużną podstawę, chyba że się mylę i są statułetki z okrągłymi podstawami o średnicy zbliżonej do płaskiego emblematu...???

Offline franiux

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Rzeszów, podkarpackie
Odp: Zderzad przed liftem a po lifcie?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2013, 11:16:21 am »
Pod emblematem są otwory na statuetkę, wystarczy odkleić emblemat i sprawa załatwiona.(mówię o tym przed liftem)
Jaguar XJR X350 4,2 V8 ,2004r.
Jaguar XJ L X351 3,0 V6, AWD, 2014r.
Peugeot 508sw 2.0 HDi, 2013r.