Autor Wątek: X-Type - śruby zawieszenia tył  (Przeczytany 3672 razy)

Fiorino

  • Gość
X-Type - śruby zawieszenia tył
« dnia: Czerwiec 10, 2013, 21:51:06 pm »
Witam. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie mogę znaleźć śruby do zawieszenia tył, otóż wymieniam tuleje na tylnych wahaczach na poliuretan, ale mechanik zastrzegł, żeby kupić śruby na zapas, gdyby jakaś się urwała...

ghrh

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2013, 22:14:03 pm »
Dla klubowiczów jest rabat na poliuretany w Olkuszu, jeżeli jeszcze nie zanabyłeś to może warto się zastanowić :)

Fiorino

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:28:54 pm »
Dokładnie tam kupiłem, rabat też dostałem, teraz pytanie do WAS, gdzie dostanę śruby ??

bobusiek

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:53:00 am »
Jak masz możliwość żeby mieć jedną na wzór to można dobrać w sklepie ze śrubami, albo kupić w ASO ale wtedy przepłacasz z 10 razy (ja niestety tak zrobiłem wymieniając dolne tuleje przy tylnych amortyzatorach ale nie miałem wzoru bo żadna nie chciała wyjść po dobroci-jedna ok 20zł) :-gwizd

Fiorino

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2013, 19:42:40 pm »
Śruby regulacyjne muszę kupić, bo raczej takich nie dostanę, a reszta śrub to chyba M12x30 - czy ktoś kojarzy z jakim gwintem ?

ktulu

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2013, 20:09:55 pm »
te poliuretany z olkusza wołają o pomstę do nieba ..  widziałem jeździłem i widziałem jak zachowują się po dłuższym użytkowaniu ..

Offline marlboroman

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2013, 10:43:38 am »
te poliuretany z olkusza wołają o pomstę do nieba ..  widziałem jeździłem i widziałem jak zachowują się po dłuższym użytkowaniu ..
Zdradz więcej szczegolow bo przyznam ze oferta olkusza jest dość "apetyczna".
X-Type 3.0 Sport

bobusiek

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2013, 22:01:51 pm »
Ja wrzuciłem sobie ich tuleje na dół tylnych amorów, posmarowałem załączonym smarem i jest gitara :-yipee

ktulu

  • Gość
Odp: X-Type - śruby zawieszenia tył
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2013, 09:44:05 am »
wyklepują się

ja wymieniałem  tuleje w przednim dolnym wahaczu tylnego zawieszenia gdzie jedna jest uniballem wiec do nie zajechania a druga tradycyjna z mocniejszej gumy .,. zobaczymy jak będzie się sprawować .. tak to jak coś w ostateczności w grę wchodzi strongflex z wrocławia

generalnie nie uznaję do cywilnych samochodów niczego poza oryginałem . bo jeździłem i na takich z olkusza i na prothane, energy suspension, powerflex i to do codziennego użytku się nie nadaje .
ale w przypadku jaga chore jest to że trzeba całe wahacze kupować albo kombinowac dobrać coś z forda lub mazdy