Autor Wątek: Pomocy centralny zamek  (Przeczytany 5448 razy)

grochu27350

  • Gość
Odp: Pomocy centralny zamek
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2011, 21:45:04 pm »
Witam i o nic nie pytam.
Problem tkwi w samym siłowniku sterującym c.z. prawdopodobnie jest zawieszony styk zamykania i tak właśnie się dzieje. Wyciąg go i jeżeli jest to możliwe to go rozbierz lub wymień na nowy.

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Pomocy centralny zamek
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 17, 2011, 10:19:21 am »
mnie sie tez tak od czasu do czasu dzieje... podtrzymaj klucz i dobre jest...

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.280
Odp: Pomocy centralny zamek
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 17, 2011, 18:34:26 pm »
Witam i o nic nie pytam.
Problem tkwi w samym siłowniku sterującym c.z. prawdopodobnie jest zawieszony styk zamykania i tak właśnie się dzieje. Wyciąg go i jeżeli jest to możliwe to go rozbierz lub wymień na nowy.

Sterownik centralnego to siłownik w drzwiach kierowcy czy mówimy o czymś innym? A może taka mała kostka z blaszką przy klamce drzwi kierowcy jest winna?
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.000
Odp: Pomocy centralny zamek
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2011, 16:22:23 pm »
Chodzi o ten duży siłownik w drzwiach raczej. Najłatwiej sprawdzić odłączając jeden siłownik w drzwiach z przodu i spróbować zamknąć drugimi drzwiami. Jeśli jest ok to wiadomo który, jeśli nie to sprawdzić drugi w ten sam sposób. Na jag-lovers jest koleś który rozkładał siłownik i oliwil go czy psikał sprajem grafitowym. Mi sie rozebrać go nie udało, mimo że jest z plastiku to tnie sie prawie jak metal :) Popsikałem wszędzie grafitem i WD40, mocowania poprawiłem i centralny z klucza działa ok.