Autor Wątek: XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy  (Przeczytany 2748 razy)

Offline felek73

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 18
XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
« dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:16:52 pm »
Witam
Czy nowe XFy sa w ogóle wyposażone w taki czujnik który generowałby jakieś powiadomienie przy niskim poziomie ?
W instrukcji  nic o tym nie ma (instrukcję mam po angielsku , auto kupiłem d importera z Włoch)  , ale wierzyć mi się nie chce że to auto nie ma takiego czujnika  , może jest ale popsuty od nowości :)
Na angielskich forum jedni piszą że jest inni że nie ma , zgłupieć można ...

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:40:06 pm »
Oczywiście jest taki czujnik, nawet mam na stanie jeśli chcesz...hmm chyba, że te poliftowe mają inny zbiorniczek niż te starsze.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:54:44 pm »
Najlepiej kolego wejdź na stronę dealera i po nr VIN  sprawdzą ci prawie wszystko. Mają całą bazę danych wszystkich modeli, czy to z Polski , czy to z Włoch.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline felek73

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2013, 16:05:22 pm »
Bardzo dziękuje za rady...tyle że nie bardzo wiem na jaką stronę dealera ? jeżeli chodzi o Polskę to na stronie JLR nie znalazłem takiej funkcji , a auto kupiłem od importera aut z Włoch , on nie jest autoryzowanym dealerem Jaga więc u niego tez nic nie namierzę...

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: XF 2013 - czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2013, 17:00:09 pm »
Hmm sam sprawdź czy masz czujnik. Może być nie podłączony lub uszkodzony. Jak wspomniałem czujniki mam.