Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2013

"Krzyśki" Nowa Wieś 27.07. Zalew Zegrzyński

<< < (2/11) > >>

Wojtas:
witam
jak z mozliwoscia rezerwacji noclegow i parkingu na noc ?
moze by tak juz w pt od popoludnia rozpoczac "nocne kotow rozmowy " ?
zglaszam moje koty
pozdrawiam

Dzikus:
Do organizatorów Zlotu "KRZYŚKI"
Pytanie 1.
 Mam znajomych, którzy nie są zrzeszeni w JCP i na forum, a są posiadaczami Kotów. Chcą się zapisać na Zlot i w jego trakcie złożyć swój akces do przystąpienia do JCP i Forum. Jak mam postąpić z nimi, żeby wszystko było OK.
Pytanie 2.
 Kolega o Nicku "lolek 100" posiada 49 kotów. Naprawia je i sprzedaje części (wielu go zna, bo zaopatrują się u niego), ale NIE jest aktywnym Forumowiczem i członkiem JCP . Chciał by rozstawić swoją reklamę lub "stolik" . Jak to załatwić i do kogo się w tej sprawie zwrócić ? Czy ja mogę zgłosić jego osobę na Zlot?
Pytanie 3.
 Serwis, który dba o mojego Kociaka (TEAM YATO z Wroclawia) chciał by wziąć udział w Zlocie, a przy okazji przygotować stanowisko ze swoją ofertą (akcesoria tuningowe, farby - lakiery, itp) która jest bardzo bogata i zawiera dosłownie wszystko do tuningu, estetyki i wyglądu kotów (blacharka, lakiernia, opony,komplex. renowacja felg, itp.). Do kogo mają się zwrócić lub co ja miał bym zrobić w ich imieniu,
W imieniu moich czterech znajomych proszę o info i pomoc . Pozdo.

Lucky:
Witajcie,
bardzo cieszę się z tak ciepłym przyjęciem zaproszenia.
Ponieważ pomysł padł niedawno, jestem jeszcze w trakcie organizacji i dostosowania programu do wizyty fanów kotów :) widzę, że frekwencja zaczyna się powiększać i dobrze. Miejscowość jest nie duża ( piękna okolica - teren w którym sezonem letnim przebywa bardzo wielu działkowiczów ). Sama impreza ma charakter plenerowy i dużo zależeć będzie od pogody a w samej miejscowości nie ma ani motelu ani restauracji, najbliższe są w promieniu ok. 5 km już nad samym zalewem Zegrzyńskim w Serocku. Staram się właśnie wybrać dogodne miejsce i coś ciekawego zaproponować na nocleg oraz przygotować ciekawe atrakcje dla forumowiczów. Będę wdzięczny również za Wasze pomysły i inicjatywę :)

Prosiłbym również o dopisywanie przy zgłoszeniach skąd przybędziecie i czy jesteście zainteresowani noclegiem, ułatwi to wybór potencjalnego najlepszego miejsca w okolicy.

Pozdrawiam
Łukasz M. ( Lucky )

Dzikus:
Witam Lucky.
DZIKUS - miejsce wyjazdu Syców (60 km od Wrocka w str Łodzi S-8)
Gość 1 - Kępno
Gość 2 - Wrocław
Gość 3 - Poznań
Gość 4 (na 80%) - Poznań
Razem - Pięć KOTÓW - rasowych.
Spotykamy się przed Łodzią (A-2) i dojeżdżamy razem .
Pozdro :-A

Lucky:
Witajcie,
bardzo proszę również o wysyłanie zgłoszeń do udziału w imprezie na adres e-mail l.mazurkiewicz@wp.pl, określenie jak najwcześniej potencjalnej ilości chętnych do udziału pomoże nam w organizacji oraz zaplanowanie dodatkowych atrakcji dla uczestników. Na bieżąco będziemy Was informować o programie i jego aktualizacji.

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam
Lucky
l.mazurkiewicz@wp.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej