Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Projekt XJ81 6.0 V12

<< < (2/7) > >>

Jaguar Parts:
Po niemal 2 tygodniach deszczu wczoraj zaświeciło słońce, tak więc od jutra zabieram się za auto. Niezbędne części zostały już zamówione i do półtora tygodnia przyjadą. Na miejscu mam kompletne zawieszenia więc to pójdzie na pierwszy ogień. Jak to ogarniemy zajmę się środkiem. Podsufitka do naprawy a drewna - szczególnie popielniczka i drewno konsoli do wymiany. Najchętniej wymienił bym cały komplet na fabrycznie nowe, ale to niestety nieosiągalne :( Kupiłem nowiutkie drewna na deskę do modelu V12 ale niestety nie zwróciłem uwagi, że były do wersji bez poduszki pasażera, a mój ma 2 szt.

Jaguar Parts:
Auto stoi już bez zawieszenia i silnika. Zamawianiu części nie ma końca. Co prawda wszystkie tuleje, sworznie itd miałem już zanim auto rozebraliśmy, ale wszystkie elementy zawieszenia są tak pordzewiałe, że muszę jeszcze pozamawiać kupę podkładek, blaszek i innego badziewia. Dziś zawożę wahacze, belkę pod silnik oraz stabilizator do piaskowania i malowania proszkowego. Jutro na stół idą zaciski. Jak je zrobię oraz odbiorę elementy pomalowane to zamieszczę zdjęcia przed i po.

Dzikus:
No , no gratuluję ! kolego.  :-super . A ktoś kiedyś powiedział, że te modele kosztują 3 tyś  ;D . Ja zacznę odbudowę swojego nie tak nobilitowanego jak twój po zjeździe w Kępnie. Teraz muszę spróbować nie dać plamy z organizacją. Może na przyszły rok zjedziemy się nimi gdzieś? Też będę się chwalił postępami w odbudowie.  :-V Póki co stoi i czeka.

marekkrosno:
,Witam serdecznie Marek Śnieżek z Krosna. ja  też kupiłem dwa tygodnie temu xj 81 Doble Six 6.0 Daimler 1994 , też trzeba włożyć w niego dużo pracy bo poprzedni właściciel to typowy morderca . na tą chwilę mam walnięty moduł skrzyni automatycznej 4L80E albo się to nazywa sterownik . mam nadzieję ze sobie pomożemy przy odbudowie naszych perełek .

Dzikus:
Po to właśnie jest Forum i koledzy  :-V

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej