Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

"Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.

<< < (2/8) > >>

MacAnk:
To przecież XJr kolegi z forum - Puszkinen bodajże... wg mnie wart tych pieniędzy - nawet jeśli była przygoda z poduszką pasażera... .

Choina:
Oba airbagi wywalone były. Lewy przód robiony. Naklejka na wzmocnieniu tęż wygląda na nową.
Bardzo dziwna wersja XJRa, ale prawdziwa.

puszkinen:
A więc po pierwsze nie sprzedaje go od dawna.Nie zależy mi absolutnie na sprzedaży bardziej dałem ogłoszenie jako ciekawostka.Lubie mieć różne ciekawe auta i pomyślałem,że czas kupić coś kolejnego.
Co do niby dzwonu to miał kiedyś mała stłuczkę parkingową i był zmieniony zderzak,nawet lampa nie była uszkodzona i było to w 2004.od czasu tej stłuczki minęło prawie 10 lat i nigdzie nie widać śladu po naprawie.Zapraszam z miernikami lakieru z blacharzami i lakiernikami.

Jaguar7

Tak więc zapraszam do oceniania i wytykania usterek temu "ideałowi".?????
nie rozumiem . To jest forum fanów jaguara czy forum naśmiewania krytykowania i wytykania usterek?
dlaczego ideał w cudzysłowiu? Znajdz mi proszę xjr w lepszym stanie w cenie poniżej 30 tyś.Na zdjęciach wszytkie łądnie wygladają a po przyjechaniu okazuje się ,że trochę inaczej to wygląda.Siedzę w motoryzacji od 25 lat przez 10 lat ścigałem się w rajdach i jest to mój czwarty jaguar.Jestem miłośnikiem motoryzacji a nie jakimś miro handlarzyną z koziej wólki.co do opisu w aukcji to jest potraktowana z przymrużeniem oka ale nie którzy tu nie mają poczucia humoru! Wiem że można kupić zwykłą xj6 za 10 -12 tyś tyś i tez tam jakoś będzie jeździła ale nie chce mi się o tym dyskutować ew.proszę dzwonić.
 

Tom 
po co taki obraźliwy ton?Gdzie masz tam bzdurę?odpisz proszę.Nawet nie masz pojęcia jak mi jest teraz przykro:(:(nie spodziewałem się po tym forum...Wszystko jestem w stanie udowodnić.

Jaguar Parts

i co w związku z tym ,że się tu udzielam czy to coś złego? od dawna? zamieściłem pierwszy raz ogłoszenie 3 dni temu wiec ja wiem czy to tak dawno?
komuś tam  kiedyś wspomniałem ,że mam takie auto i ew.mogę sprzedać ale czy od razu ma znaczyć że bujam się ze złomem który stoi w komisie obok passata b5 i golfa III?

MacAnk

Dzięki,że jest tu chociaż jedna normalna osoba:)

Choina
po czym poznajesz że airbagi były wystrzelone?
Czy jeśli pomalowałem dół błotnika bo miał odpryski od kamieni i nie chciałem żeby zaczął rdzewieć to to oznacza że był robiony? czy robiony oznacza zły?

suma sumarum jestem właścicielem tego auta ale w wiecie lepiej tak więc dla zainteresowanych jest to kupa złomu i szpachli ,cała zardzewiała elektryka nie działa klima nie dziąła silnik kopci i chodzi na jeden gar i generalnie tragedia.Auto jest kradzione i jest na nim zastaw bankowy,został też zlepiony z trzech aut aha i to jest jeszcze angol po przekładce i wogóle nie jest to xjr tylko przerobiony xj6.jeździ tylko na gazie i cały czas są wystrzały,gaz oczywiście na śrubę a instalacja jest z poloneza tylko parownik jest od żuka:)
pozdrawiam wszystkich komentujących i jeszcze raz przepraszam ,że wystawiłem auto na allegro.Na forum postaram się już nie udzielać:)

Choina:
Airbag kierowcy powinien mieć napis XJR

a drzewo na kokpicie jest zawsze z jednego kawałka drzewa




--- Cytat: puszkinen w Maj 24, 2013, 23:38:19 pm ---Czy jeśli pomalowałem dół błotnika bo miał odpryski od kamieni i nie chciałem żeby zaczął rdzewieć to to oznacza że był robiony? czy robiony oznacza zły?

--- Koniec cytatu ---
Błotnik jest malowany cały bo pasek ma za krótki.

Były by lepsze foty może coś więcej mógłbym napisać. Zdjęcia raczej do albumu rodzinnego niż do sprzedaży.

puszkinen:
i jeszcze jedna ciekawostka związana z forum.

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,20796.0.html

Dlaczego tutaj każdy pisze :super,fajna bryczka gratuluje zakupy a kiedy się chce sprzedać to każdy pisze:bity złom lipa itd???

Połączono

choina
a jesteś tego pewien na 100 procent ,że wersje z jasnym środek w tamtych latach nie miała innej kierownicy????
Bo wychodzi na to ,iż wszystkie xjr są bite????

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/jaguar-xjr-kompressor-vollausst-scheckheft-traumauto-br%C3%BCggen/173996284.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxFirstRegistrationDate=1997-12-31&negativeFeatures=EXPORT

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/jaguar-xjr-citta-di-castello/167641249.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxFirstRegistrationDate=1997-12-31&negativeFeatures=EXPORT

Połączono

oczywiście chodzi mi o xjr z jasną kierownicą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej