Autor Wątek: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.  (Przeczytany 18370 razy)

Offline huberts1977

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
  • X type 3.0 awd ŁÓDŹ
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2013, 22:47:52 pm »
Jak dla mnie piękny zadbany klasyk, każda złotówka z tej ceny jest jego warta.  Na temat niektórych wypowiedzi nawet nie chcę zabierać głosu bo na samą myśl ciśnienie mi skacze na ponad 200!
Były X-typy, XJ-ty, był XF 2,7d jest XF 3.0 b

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 820
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2013, 23:26:08 pm »
Poza tym w galerii Nie widziałem żadnego ideału więc nie wiem dlaczego ludzie wieszają psy na autach w tym dziale, nie mając lepszych w swoich garażach..

to czy mają lepsze czy nie w garażu, nie ma najmniejszego znaczenia... ten dział właśnie po to jest żeby wskazać potencjalnemu kupującemu na co ma zwrócić uwagę, co odbiega od normy itp. (szczególnie jeżeli sam o to pyta)...
Fakt niektóre posty nic nie wnoszą oprócz zamieszania... ale jest też kilka na temat i do rzeczy...

ja w przyszlym tygodniu wystawie swojego X zobaczymy co sie bedzie dzialo... Szkoda ze Zamiast cennych uwag trafiamy na glupie docinki...

Chyba już to zrobiłeś i to niezgodnie z regulaminem, bo nie ma zdjęć, ani linku do ogłoszenia w sieci...

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,22902.0.html


Jak dla mnie piękny zadbany klasyk, każda złotówka z tej ceny jest jego warta.

auto w sumie ładnie się prezentuje... jest godne zainteresowania oraz obejrzenia na żywo mimo wad które tu zostały zauważone i które sprzedający potwierdził...
ale jeżeli nie widziałeś go na żywo to raczej nie odważył bym się na tak śmiałe stwierdzenie że jest wart każdej złotówki ze swojej ceny, bo to można stwierdzić tylko po bardzo dokładnym prześwietleniu auta...
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 27, 2013, 00:54:56 am »

ja w przyszlym tygodniu wystawie swojego X zobaczymy co sie bedzie dzialo... Szkoda ze Zamiast cennych uwag trafiamy na glupie docinki...

Chyba już to zrobiłeś i to niezgodnie z regulaminem, bo nie ma zdjęć, ani linku do ogłoszenia w sieci...

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,22902.0.html


W tym dziale powinna być usunięta połowa ofert bo większość nie ma 50 komentarzy ale moderator tego nie usuwa...  :-gwizd
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 27, 2013, 01:07:40 am »
Moderator juz oto pytal  wrzuce jak bede w domu bo autko stoi w garazu.... :-clap

ziomek1988

  • Gość
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 21, 2016, 20:08:27 pm »
Odgrzeję trochę kotleta ale sam w tej chwili jestem w poszukiwaniu XJR. Widziałem właśnie kilka egzemplarzy z jasną kierownicą, bez napisu XJR. Poprosiłem znajomą żeby zadzwoniła do niemieckiego salonu Jaga i uzyskała info, że można było zamówić sobie jasną kierownicę i wówczas napisu XJR nie było :)

Offline Gru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: "Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:35:35 am »
Znaleźć dobrego XJR graniczy z cudem, szukałbym tylko od kogoś z klubu z pewnych rąk ! Sam wczoraj wystawiłem swoją 300-tkę i dostałem propozycję życia 10 000 :) heee oraz teksty skąd taka cena wysoka. Cena jest adekwatna do auta. Powodzenia w szukaniu XJR :)