Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

"Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.

<< < (6/8) > >>

Artek123:
Panowie skończcie te głupie przepychanki, przypominające kłótnie dzieci w piaskownicy...
Po prostu wskazano kupującemu na co ma zwrócić uwagę przy zakupie... i wytknięto pewne rzeczy na które właściciel mógł nie zwrócić wcześniej uwagi, więc komentarze co niektórych są zbędne... auto idealne czy salonowe nie jest, tak jak i żadne nastoletnie po prostu być nie może... może być tylko w lepszym bądź gorszym stanie...
odbiegając od tematu nawet w salonie spora część aut jest po naprawach blacharskich bo uszkadzane są w transporcie... a później zdziwienie i oburzenie właściciela przy odsprzedaży jak to auto było naprawiane jak on żadnego zdarzenia nie miał...
Ten akurat konkretny egzemplarz jest moim zdaniem godny zainteresowania i obejrzenia na żywo, chociaż jak widać pewne wady ma... jak każde starsze używane auto (powtarzam to jak zacięta płyta)...
 

tomz:
aaaa już kumam z tym airbagiem pasażera  :) dzięki Jaguar XJ6  ;D
Swoją drogą mam mega słabość do xjr6 - szczególnie w tym kolorze.
Kierownica mnie irytuje i to drewno na airbag też (w ogóle kolor tego drewna jest nieciekawy).
Ale ogólnie wydaje mi się - po przeczytaniu postów - że oferta jest godna zainteresowania.
Nikt nie znajdzie XJR6 w stanie idealnym!  ;D A może jednak.... poproszę wtedy o ofertę......
W moim odczuciu, cały wątek jest krzywdzący dla  puszkinena.

Choina, ścięte drzewo to już drewno  ;D

maras:
Panowie nie ma co się denerwować. Auto ma partę wad, lecz jak dla mnie jest piękne i w pięknym stanie i jeśli udałoby mi się sprzedać mojego x300 to na pewno kupiłbym tego xjr'a ponieważ broniłem się przed kupnem xjr tylko z powodu ciemnego drewna, które osobiście mi się nie podoba. A tu xjr z jasnym drewnem... szkoda, że dopiero teraz..  Trzeba zacząć od tego, że jeśli naprawdę byłby to ideał to na pewno kosztowałby przynajmniej trzy razy tyle. Poza tym w galerii Nie widziałem żadnego ideału więc nie wiem dlaczego ludzie wieszają psy na autach w tym dziale, nie mając lepszych w swoich garażach..

Sarin:
Amen ....

Y-1 Yonek:
 :-clap Dokladnie ja w przyszlym tygodniu wystawie swojego X zobaczymy co sie bedzie dzialo... Szkoda ze Zamiast cennych uwag trafiamy na glupie docinki... Jednak nie zapominajmy o tresci jaka prezentujemy nasze cacka....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej