Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

"Ideał" Jaguar XJR X300 1997r.

<< < (4/8) > >>

Tom:
Jeżeli sprawiłem Ci przykrość bardzo przepraszam nie miałem takiego zamiaru, ale nie znam wrażliwości osoby po drugiej stronie. Odniosłem sie do ogłoszenia a dokładniej do:
- Bezwypadkowy, Serwisowany w ASO
- zrobiono duży przegląd za ok 4500zł
- Auto jest w stanie salonowym

Serwis w ASO skonczył sie na 64 tyś teraz ma 180 tyś., gdzie kolejne 7 przeglądów ?
Jeżeli twierdzisz, że przegląd za 4,5 tyś to duży przegląd? (tyle kosztują same opony) To zakładam, że samochód serwisuje nie ASO tylko "zenek bębenek" po takim przebiegu: tarcze, klocki, świece, zawieszenie, maglownica, rozrząd wymagają teoretycznie wymiany a w ASO to koszt powyzej 15 tyś.

Ogromna ilość osob kupuje stare samochody a tak naprawde nie stać ich na to i później kombinują amortyzatory z rezystorami itp.

puszkinen:
Tom

Po zakupie włożyłem w auto 4500zł bo nie wymagało większego wkladu.
Maglownica była regenerowana jeszcze w niemczech klocki i tarcze są w super stanie to po co mam je wymieniać?
bo ty tak uważasz?
zmieniłem rzeczy które zawsze robię po zakupie auta i te które są potrzebne.
pompa wody uszczelki silnika parę rzeczy w zawieszeniu i łożyska w tylnych kołach.
sprawdz sobie ceny i jakoś nie jest tak drogo jak mówisz
skąd ty wziąłeś 15 tyś?
co do wypadkowości to jeśli uszkodzony kiedyś zderzak i pomalowany błotnik bo miał odpryski od kamieni uważasz za wypadek to oki niech cię będzie że jest wypadkowy.

kolejna sprawa jest taka ,że skad wiesz gdzie ja to naprawiałem?Co do Aso to był serwisowany fakt że w niemczech potem już prywatnie ale jeśli twoim zdaniem polski serwis aso jest dobry dla serwisowania jaguara to się grubo mylisz.serwisuje swoje auta u jednego mechanika do którego mam zaufanie i który się zna.co w tym złego?
Co do rozrządu to w jakim celu ma  go ruszać skoro silnik pracuje idealnie a rozrząd jest na łańcuchu?
nie znam zenka bębęnka ale może ty tam serwisujesz?

Połączono

dziwna sprawa ogłaszam auto na allegro jeszcze jestem na tym forum i wszyscy jadą człowieka bez mydła o co chodzi?Jeśli ktoś jest zainteresowany to po prostu się dzwoni i pyta,Jeśli pasuje to jedzie się oglądać.Jeśli auto spełnia oczekiwania to się kupuje a jeśli nie spełnia to się nie kupuję.Nie rozumiem tych wszystkich dywagacji na ten temat.Jeśli ktoś wchodzi na to forum i czyta te komentarze to stwierdza że auto jest totalnym szrotem.To jaki jest sens tego forum żeby siebie nawzajem oczerniać?Dlaczego ktoś kto mnie nie zna i nie widział nigdy na oczy tego auta twierdzi że jest szrotem lub twierdzi że serwisem zajmuje sie zenek bębenek?Zastanówcie się ludzie trochę

Ja w sumie już się  :-wstyd że mam takie auto dlatego go chce sprzedać żebyście mnie już nie oczerniali na tym forum.Wszystkich jeszcze raz przepraszam za to że mam takie auto.Naprawdę nie sądziłem że jest to taki szrot.Przepraszam jeszcze raz i jestem wam bardzo wdzięczny za to że pomogliście mnie naprostować. ide kupić teraz może fiestę tdci z salonu i może wtedy nie będziecie się ze mnie już smiali?

Tom:
nic nie zrozumiałeś!!!!
przeprosiny przyjąłem
powodzenia przy zakupie nowego samochodu

UWAZAM TEMAT ZA ZAMKNIETY

jazabek wac³aw:

--- Cytat: puszkinen w Maj 25, 2013, 15:04:06 pm ---Jeśli ktoś jest zainteresowany to po prostu się dzwoni i pyta,Jeśli pasuje to jedzie się oglądać.Jeśli auto spełnia oczekiwania to się kupuje a jeśli nie spełnia to się nie kupuję.Nie rozumiem tych wszystkich dywagacji na ten temat.Jeśli ktoś wchodzi na to forum i czyta te komentarze to stwierdza że auto jest totalnym szrotem.To jaki jest sens tego forum żeby siebie nawzajem oczerniać?Dlaczego ktoś kto mnie nie zna i nie widział nigdy na oczy tego auta twierdzi że jest szrotem lub twierdzi że serwisem zajmuje sie zenek bębenek?Zastanówcie się ludzie trochę

--- Koniec cytatu ---


Bardzo dobre podsumowanie tematu  :-za












 

Jaguar XJ6:
Skoro każdy powiedział co wiedział , to trzeba to jakoś zakończyć ( tak żeby każdy był w miare mozliwości zadowolony  ;D )

Podsumowując :

Kolega Puszkinen miał pecha , bo akurat Jaguar7 przegladając allegro trafił na ofertę jego auta i zaczeła sie dystkusja , która jak zwykle prowadzi do całkowitego oczernienia zarówno auta jak i jego właściciela , punktem zahaczenia do wytykania wad i niedoskonałości auta były airbag-i  kierowcy i pasażera ( akurat ten rzuca sie w oczy ) . Takze podsumowując  to auto , airbag-i były wymieniane na 100% , lakier prezentuje sie świetnie ( przynajmniej dla mnie ) , wnetrze jest bardzo zadbane i własnie po stanie wnetrza mozna ocenić kto go użytkuje i jak o niego musi dbać , zeby zachowac je w tak dobrej kondycji . Niewiem do czego w sumie mozna by sie przyczepić za wyjątkiem tych airbag-ów , fotki spod maski sa , fotek wnetrza jest tyle że chyba każdemu wystarczy , a zdjęcia karoseri dowodza ze własciciel nie ma nic do ukrycia , nie wiem Choina dlaczego napisałeś ze zdjęcia sa raczej do albumu jak do sprezdaży , moim zdaniem właściciel chciał pokazać auto w najlepszy możliwy sposób i niektóre fotki przez to moga wygladac dziwnie jak na auto do sprzedania .

A na koniec odpowiedź dla Tomz , który zapomniał juz jak Choina dawał wykład wraz z fotkami i opisem ze drewno w Jaguarach jest z jednej deski , tylko nie wytykacjcie mi jakości zdjęcia ( robione telefonem ) a poniżej przykład jak powinno wyglądać drewno na airbag-u i jak sie powinno komponowac słojami z reszta deski rozdzielczej



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej