Autor Wątek: samoregulacja ksenonów  (Przeczytany 2440 razy)

roberto_tm

  • Gość
samoregulacja ksenonów
« dnia: Listopad 27, 2012, 20:05:14 pm »
Witam, powiedzcie mi, a w zasadzie napiszcie czy po rozłączeniu reflektorów trzeba ustawić diagnoskopem jakiś zerowy poziom świecenia?  Wymieniałem plastikowe regulatory w lampach i po złożeniu przestała działać samoregulacja. Silniczki podłączone odbłysniki z soczewką nie są zablokowane. Niby wszystko OK a nie działa :-zly

zadek07

  • Gość
Odp: samoregulacja ksenonów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2012, 21:45:09 pm »
Zapewnie odemnie kupiłes zestawy, napiszę tak zajmuje sie tym juz od jakiegos roku i ciagu tego czasu kilka osob pisalo/ dzwonilo mi ze wlasnie maja taki problem, ze silniczek wogole nie reaguje. Ja tez juz troche klientom zrobiłem tych lamp u mnie na miejscu i zwyklych i ksenonow i w x-type i s-type i nigdy nie mialem takiego problemu. Wiec nie wiem od czego to zalezy. Byc moze trzeba pojechac na komputer diagnostyczny i na nowo zaadoptowac ksenony. W kazdym badz razie napisz, jaki bedzie final twojego problemu bo sam jestem ciekawy.

roberto_tm

  • Gość
Odp: samoregulacja ksenonów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:47:21 pm »
Odgrzeje kotleta bo kilka osób mnie o to pyta :)
U mnie nie wiedzieć czemu po rozłączeniu lamp pojawiły się błędy w sterowniku poziomowania. Nie dałem rady zdiagnozować jakie, ale na szczęście udało mi się je skasować i regulacja znów zaczęła działać:)