Autor Wątek: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!  (Przeczytany 2946 razy)

JAGtoma

  • Gość
Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« dnia: Maj 14, 2013, 14:08:21 pm »
 :-kogutki   Jak w temacie. Pękła mi prawa sprężyna z przodu i chciałem kupić nową ale znajomy w hurtowni nie ma do tego modelu tej części. Czy ktoś wie od czego mogą pasować sprężyny do X-TYPE 2001 rok, 2,5 V6???

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2013, 16:51:20 pm »
Kup po prostu od nieznajomego, który ma do tego modelu, bo ciężko kupić u kogoś kto nie ma, abo dopasować od BMW np.

JAGtoma

  • Gość
Odp: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2013, 21:46:19 pm »
To ja wiem że ciężko kupić od kogoś kto nie ma :P Stąd moj pomysł na założenie tego wątku bo w mojej okolicy i w sklepach powiedzieli że do tego modelu nie mają w swoich hurtowniach- brzmi niewiarygodnie, ale tak mi powiedzieli. Dlatego chciałem się dowiedziec czy ktoś może też miał taki problem albo wię z jakiego auta mogą być identyczne bo nie znalazłem takiego tematu na forum

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 821
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2013, 21:56:32 pm »
Jak nie możesz ich dostać w żadnym ze sklepów w twojej okolicy to można zamówić w którymś z internetowych sklepów specjalizujących się w częściach do Jaguarów... i przyjdą do domu w 2-3 dni... od innego auta raczej ciężko Ci będzie dopasować bez przymierzania...
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2013, 21:59:11 pm »
Tu masz do koloru do wyboru http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&wsk=O

Dziwni ci sprzedawcy, jak nie mają na stanie to niech sprowadzą, co za biznes.

JAGtoma

  • Gość
Odp: Sprężyny przedniego zawieszenia- pomocy!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2013, 22:01:57 pm »
No dobra to dzięki już zlokalizowałem na foeum sklepy internetowe pogrzebie może tam się uda bo szkoda kota żeby stał
No właśnie dziwne te sklepy w trzech byłem i taki sam temat bo koledze z hurtowni się nie dziwie nie chciał po innych dzwonić. Ale nawet na Inter-Carsie nie mają dostępnych właśnie sprawdziłem kolego bosniak. widocznie nikt się nie spodziewał że może peknąć
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 06:07:40 am wysłana przez Choina »