Autor Wątek: MP3 w Jaguarze? JAK?!  (Przeczytany 3311 razy)

antipathiQue

  • Gość
MP3 w Jaguarze? JAK?!
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 17:24:06 pm »

Witam wszystkich,
Ma ktoś doświadczenia w przerabianiu fabrycznego radia by odtwarzało mp3?
Jakiś emulator zmieniarki? Dorobienie złącza AUX ?

Widziałem, że Kogutki kombinował z jakimiś Soniakami itd ale to nie to radio co u mnie - ja mam lifta.

Znalazłem coś takiego... Podpowiecie coś?
http://www.incarconnections.co.uk/jaguar-aux-input-adapters-aux-cable/jaguar-s-type-aux-adapter-ctvfox001-ipod.html

Nawet nie wiem jakby się zabrać za montaż tego ustrojstwa...
Dodam, że żadne gówniane transmitery fm nie wchodzą w gre - jakość dźwięku jest tragiczna.

Pozdrawiam,
Jakub.

rodger

  • Gość
Odp: MP3 w Jaguarze? JAK?!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2014, 11:30:32 am »
Ja dostałem zestaw Harman Kardon drive and play wstawiłem i się zdziwiłem dźwiękiem.
Więc transmitery nie są takie złe. Jedyną wadą lub zaletą urządzenia jest to, że działa z ipodem.

the_driver

  • Gość
Odp: MP3 w Jaguarze? JAK?!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2014, 23:05:06 pm »
Ja mam to samo co kolega i potwierdzam fajne działanie, bez kabli, podłączania, wpinasz w iphone i działa ;D może są też dobre transmitery do innych urządzeń, warto poszukać :)

crazy-j

  • Gość
Odp: MP3 w Jaguarze? JAK?!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2014, 21:22:14 pm »
Coś tam wymyślili za 1000 zł, chyba bez robocizny, dla mnie za drogo. Ja używam transmitera dobrej jakości (musi mieć dużą moc), w dużych miastach oczywiście tragedia. Ale wbrew pozorom największe znaczenie ma odtwarzacz, zapomnij o tych wbudowanych w telefony, to musi być odtwarzacz o wysokiej jakości przetworników i przede wszystkim dużej "głośności", bo wtedy możesz ściszyć radio i zmniejszyć szumy.

BOGDA

  • Gość
Odp: MP3 w Jaguarze? JAK?!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2014, 22:02:04 pm »
Mam tani transmiter ,wlozylam do niego karte sd ze swoją muzyczka zsynchronizowane z radiem na kanale drugim ...
Odbiór muzyki jest naprawde super ...mam kilka piosenek ktore kiepsko odbieraja ale uwazam że to jest kwestia ściągnięcia piosenki ...
Pozostale kanały -radiowe odbieraja troche głośniej ale nie odczuwam mniej basów czy szmerów ...karte moge zawsze wyjać i włożyć do mp3 i nałożyć słuchawki  ;D

W telefonie mam włączoną funkcje bletooth ..za kazdym razem jak wsiadam do auta..automatycz nie paruje z transmiterem ... Slucham muzyki i kiedy zadzwoni tel. Muzyka sie rozłącza a słysze w głośnikach dzwonek telefoniczny ...Potwierdzam odbiór na aparacie tel. odkładam go .... i świetnie słysze głos odbiorcy w samaochodowych glosnikach ...ale jak mnie słyszą odbiorcy ??? Jedni mowią że kiepsko inni ze cicho ..tu nie powiem nikt nie powiedzial ze super ...:-( moze to byc przyczyną że transmiter jest ok 1m oddalony od moich ust ... A moze to efekt taniego transmiteraa ...jednak funkcja wygodna  :-yipee


Ps koszt 30zl z przesyłką :-hehe
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2014, 22:08:01 pm wysłana przez BOGDA »