Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2013

czy cos jest planowane w sezonie 2013?

<< < (2/3) > >>

Artek123:

--- Cytat: xjscabrio w Marzec 24, 2013, 09:29:04 am ---niestety nadal nic nie widze tu konkretnego na temat zlotu ogolnpolskiego.


--- Koniec cytatu ---

Kolego na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat zlotu ogólnopolskiego na 2013 rok...  na razie odbywają się mniejsze lub większe spotkania lokalne...

Alex666:
Na chwilę obecną nie ma żadnych planów na Zlot JCP 2013. Nie oznacza to jednak, że takie plany nie powstaną :)

czarek:
Witam jestem tu nowy także z góry przepraszam jeśli taki wątek już się pojawił.Chciałem zapytac czy są organizowane zloty w Olsztynie lub okolicach?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Alex666:

--- Cytat: czarek w Marzec 26, 2013, 20:59:54 pm ---Witam jestem tu nowy także z góry przepraszam jeśli taki wątek już się pojawił.Chciałem zapytac czy są organizowane zloty w Olsztynie lub okolicach?Z góry dziękuję za odpowiedź.

--- Koniec cytatu ---
proszę poszperać w tym pokoju http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,14.0.html
zawsze można też wyjść z inicjatywa i zorganizować spotkanie w swoim mieście lub okolicy :)

gural8813:
Panowie a moze zorganizujmy zlot w Płocku. Prawie centralna Polska. I fajnie by bylo pokazać takie auta w tym małym mieście:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej