Dział Techniczny > XJ-S (1975-1991) oraz XJS (1991-96)

M-66

(1/2) > >>

soda:
witam,jestem posiadaczem jaguara xjs 93r. 4.0 automat, wyskakuje mi blad na komuterze pokladowym M-55 czy ktos moze mi pomoc i napisac co to oznacza?za pomoc z gory dziekuje.serdecznie pozdrawiam.

kogutki:
to 55 czy 66 ??? napisz jakie masz obiawy dokladnie.

soda:
M-66 przepraszam ,z tego co wem jest kilka objawow, silnik gasnie,zbieral sie olej w systemie chlodzenia ale uszczelka pod glowica zostala wlasnie wymieniona ale nie wiem co znaczy ten blad m- 66

kogutki:
fault code mowi:

66 Air pump: ECU output to air pump relay wiec wskazuje na przerwy albo zwarcie w obwodzie  pompa powietrza.

nigdy jednak nie slyszalem o tym bladzie wiec za bardzo nie pomagam chyba. olej w systemie chlodzenia
wskazuje wlasnie na uszczelke pod glowica. jak wyglada temperatura ? jaki kolor maja spaliny ?

soda:
narazie jest elektryka jeszcze robiona,takze nie wiem nic o temeraturze ale spaliny ok i motor chodzi rowno.ale i tak bede musial go jakos przywiesc do warszaway bo slyszalem ze maja tu dobry warsztat.poniewaz sytuacja u mnie jest bardzo skomplikowana,mialem duze problemy z mechanikiem ktory tak naprawde pogorszyl stan mojego samochodu...do bardzo dluga historia,w kazdym badz razie dalem sie sam tak urzadzic.takze przymierzam sie za 2 tygodnie przywiesc go do wawy i zrobic kompletny check...!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej