Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Projekt XJ40

<< < (9/10) > >>

Sarin:
Widzę, że udało się zarazić kolegę renowacją czy liftingiem jak jedni wolą, pięknych XJ.
Mam nadzieję, że prace będą postępowały mniej ospale niż u mnie.

Na chwilę obecną składam pas przedni i kompletuję klamoty. W tym tygodniu auto wędruje do lakiernika. Powinno też dojechać wnętrze. W ramach polepszenia sobie humoru w weekend brat pozakładał odnowione felgi.
Felgi z x300 - nadały niesamowicie ciekawego charakteru xj, wygląda inaczej, nieco groźniej  -  powiedziała to kobieta i po części zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Jak zamieszczę fotki - sami ocenicie.

Sarin:
Oj niestety ostatnio nic się nie dzieje. Prace totalnie siadły na d.. pie.
Powodem jak zawsze - prac czasu na przyjemności i pasje.... Tylko praca, praca, praca.....

Jaguar Parts:
U mnie nie lepiej. Jak zrzuciłem z lawety tak stoi. Zamówiłem masę nowych części i jak już przyjadą (w najbliższą środę) to wtedy ruszamy z kopyta. Korzystać będę z warsztatu kolegi, więc nie mogę pozwolić sobie na dziubanie każdego dnia po robocie. Wszystkie techniczne sprawy zrobimy od razu aby zwolnić warsztat, na szczęście dużo tego nie powinno być bo mój XJ jest w stanie technicznym dobrym. Co do naszej rozmowy to zdecydowałem się na fabrycznie nową podsufitkę :-W

xjscabrio:
gdzie mozna kupic fabrycznie nowa podsufitke ?

Piotrek:
MYRTLE Ltd, 2 Wilbrough Road, Birchington, Kent UK CT7 9DY Tel: +44 1843 844962

http://www.myrtleltd.com/daimler-jaguar-xj612-xj40-vdp-sovereign-replacement-headlining-board-with-sunroof-apperture-p-412.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej