Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Projekt XJ40

<< < (5/10) > >>

pablo21:
Bardzo fajny projekt. Dzięki za dokładny opis i zdjęcia. Czy zamierzasz wymieniać elementy zawieszenia, na nowe, czy na razie skupiasz się nad blacharka i wnętrzem? Mam nadzieje, że zobaczymy "czterdziechę" 18 maja  :-kogutki  :-R :-R :-R

Sarin:
Oj zaczynam mieć obawy co do maja.... Wszystko dlatego, że jak mawiają nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Staramy się robić właściwie wszystko co wpadnie w ręce z wiadomych przyczyn - nie chcemy wracać do tematu.
W bieżącym tygodniu blacharka i powinno już być całe wnętrze od daimler-a.
Do obszycia wędruje również podsufitka. Z całą pewnością zastosuję sprawdzone rozwiązanie z mojego poprzedniego x300.
Jeśli nie zdążę przylecę złotym x300 albo  MB W140


Pablo - Oczywiście zawieszenie będzie wymagało kosmetyki ale nie wielkiej i jest kolejne na liście po zamontowaniu najazdu w garażu.


Wrojag - tak  zdjęcie z poprzedniego spotu... Mam nadzieję, że cieszy cię fakt występowania na pierwszym planie - zdjęcie przypadło nam do gustu

wrojag:

--- Cytat: Sarin w Kwiecień 20, 2013, 11:13:48 am ---
Wrojag - tak  zdjęcie z poprzedniego spotu... Mam nadzieję, że cieszy cię fakt występowania na pierwszym planie - zdjęcie przypadło nam do gustu

--- Koniec cytatu ---
No pewnie że cieszy ;D
Martwi mnie tylko fakt  że mi od ubiegłego roku udało się tylko wyremontować zawieszenie i uszczelnić silnik.
Nie ruszyłem palcem wnętrza  :-[
Mam nadzieję, że w tym roku fotki będą równie interesujące i znowu postaram się gdzieś wcisnąc z moim autkiem, choć jak dla mnie to gwiazdą  spotkania będzie pewnie E-typ.

Sarin:
Kolejne prace.....

Dokańczamy temat związany z odrdzewianiem, konserwacją, wielu elementów frontu, zawieszenia.  W miarę postępu prac oczywiście przybywa nowych  :-hehe.

Poniżej odnowione zaczepy lamp, zakonserwowany pas przedni ( czyszczeni rdzy, podkład antykorozyjny i na koniec czarny mat ) dodatkowo wyczyszczone i zakonserwowane niektóre elementy zawieszenia, klocki, tarcze, i amory Febi nowe.
Oczywiście nieco twórczości sprayem  :-gwizd nie zaszkodzi wiec alu-cynk poszedł w ruch







Zamontowany sprawny wentylator klimy, chłodnica oleju w sprawdzeniu ( była spocona ).
Po jej montażu składamy całość.
W międzyczasie zamówione cztery  nowe lampy i przygotowane pozostałe elementy frontu tj, grill, maskownice, chromy, zderzak.

Niektóre prace również zamieszczone zostaną w temacie.

Sarin:
Zaciski i inne palące tematy z zawieszenia z grubsza zrobione.
W pierwszym majowym tygodniu wybieram się po wnętrze od daimlera.

Tym czasem poddałem połamaną podsufitkę liftingowi - foto w następnym poście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej