Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)
Kod C1145 i C1175
wojtecki:
Hello
Mam od niedawna kotecka dokladnie 2tygodnie 2003 x type 3.0 i pokazaly mi sie takie bledy. Z tego co sie doczytalem na google to sa speed sensor one sa montowane przy kolach. Co mam robic mial ktos taki problem co robiliscie czy to znaczy ze bede musial kupic nowe sensory ?
prosze o pomoc
bodi:
jesteś pewien, że te sensory są montowane przy kołach?
bo może być tak, że sa jakieś w skrzyni...
Ja tego nie wiem, ale wydaje mi się, że też jest taka możliwość.
wojtecki:
Kochani pomóżcie mi na początek powiem tak mam kotka od 2 tygodni i przy zapalaniu nie zaswieca mi sie wogóle check engine ta pomaranczowa kontrolka cóż tym zrobić ma ktoś jakiś pomysł ? A druga sprawa to to że mam koputer i podlanczam go sobie raz na tydzień do kotka i teraz pojawsie błąd p1111 miał ktoś już taki co robić. Pomóżcie proszę
Sebastian X:
P1111 to nie błąd, to kod który oznacza że wszystko jest w porządku.
wojtecki:
No to fajnie troche mi ulzylo jesli naprawde ten kod oznacza ze wsszystko jest dobrze. Ale co robic jak mi nie swieci check engine rozbieral ktos zegary mozna wymenic tam ta zarowke ???
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej