Autor Wątek: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem  (Przeczytany 2344 razy)

koza92

  • Gość
Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« dnia: Grudzień 29, 2012, 16:27:34 pm »
Witam!
Kupiłem mojego Jaguara i mam problemem... :-help
Mam Jaguar xj6 sovereign 4.0L 95r.
Pierwszym problemem jest magiczny sport sprawdziłem już przycisk jest podłączony i wszystko wygląda na to ze działa ikonka na zegarach przy włączonym zapłonie zapala się ale gdy próbuje przełączyć podczas jazdy nie zapala się ikonka sport i według mnie nie ma różnicy miedzy S a N :- pojecia.
Drugi to brak odczytu spalania itp jak by komputer nie miał żadnych odczytów.
Trzeci i już ostatni to radio gdy pierwszy raz je włączyłem było trzeba wpisać kod i od tego momentu wyświetla się tylko "wait" :(
 :-thank
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 16:55:57 pm wysłana przez koza92 »

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2012, 16:38:56 pm »
Wyświetla się "wait" bo był kod kilkukrotnie wpisany niepoprawnie. Jeśli znasz kod to odczekaj aż zniknie "wait" - obok powinno być odliczanie zmierzające do 0.

koza92

  • Gość
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2012, 16:44:36 pm »
Dzięki za odpowiedz a czy odłączenie akumulatora zrestartuje radio i będę mógł wpisać kod ponownie bo u mnie nie ma odliczania  :- pojecia

lysyyy

  • Gość
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2012, 20:18:18 pm »
Dokładnie, po każdym odłączeniu aku trzeba ponownie wpisywać kod. Co do sportu, to powinno się zaświecać napis na desce. Co do działania samego "sport" to rozpędź się powiedzmy do 50-60km/h, jedź z małym gazem, tak aby silnik miał możliwie niskie obroty na którymś tam biegu. Przełącz wtedy na sport, powinno zbić o bieg niżej. Jeśli nie zbija, to sport nie działa...

cobi

  • Gość
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2012, 20:21:48 pm »
U mnie jak wciśnie się sport to na przycisku zapala się czerwona dioda auto zrzuca bieg niżej i kręci do czerwonego pola.
Bez sporta normalnie spokojnie zmienia około 2 tyś 2,2.
Ale na desce nic się nie zapala.

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2012, 20:24:47 pm »
w x300 zapala się napis na desce i tak jak kolega cobi napisał kręci do czerwonego pola

koza92

  • Gość
Odp: Kilka problemów z moim nowym nabytkiem
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2012, 11:31:18 am »
Dzięki wielkie za odpowiedzi i za pomoc a może wie ktoś jeszcze czemu nie wyświetla odczytów spalania itp.  :-A